szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - DO POLISHGIRL


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
lidiamital
2006-07-08
Email
Kochana wczoraj w nocy byliśmy u naszej pani doktor i wyjaśniło się ma zapalenie uszka.Niestety 2 razy dziennie zastrzyki.Uważaj u swojego maleństwa nie rób przeciągów , żadnej klimatyzacji nawet odrobinkę i wentylatory też wywal przez okno. I po każdym karmieniu noś do góry bo czasami zdarza sie to przez cofnięcie się pokarmu ponieważ blisko gardełka biegną kanały uszek niestety dzieci w okresie niemowlęctwa najczęściej na to zapadają i właśnie w te upały.
bela
2006-07-08
20:06:15
Email
ha jakbym przeczula ze to moga byc uszy.Dzieci do 3 miesiaca powinny miec chronione uszy.To sie Twoja Niunia nacierpi.Moj Tomus tez mial chore uszka i bral 2 razy dziennie Zinnacef.Bolaly go te zastrzyki ale mus to mus.Zyczymy zdowka
polishgirl
2006-07-08
20:58:51
Email
O rany, Lidia, to mnie wystraszyłaś. mam nadzieje ze u mnie to nie uszka. Mały nie ma gorączki. Fakt, chodziłam z nim parę razy po polu bez czapeczki, ale nie było silnego wiatru. Czym jeszcze objawia się zapalenie uszka, czy uszy bolą, jesli tak to czy dziecko wtedy sie bardziej dotyka uszków?? Lidia , mam nadzieję że twoje maleństwo szybko wróci do zdrowia. Pozdrawiamy
lidiamital
2006-07-09
14:12:06
Email
Objawy to tarcie szarpanie uszek, nie zabardzo chce chwytać pierś puszcza ją i krzyk, płacz i nic nie pomaga.Dwa razy dziennie biofuroksym domięśniowo.Ja zawsze ubierałam go w czapeczki.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum