szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - instrukcja!


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
aga
2006-07-08
Email
dziewczyny ratujcie!!potrzebuję instrukcji do laktatora avent isis,bo zgubiłąm:(..jeśli któraś będzie miała i będzie tak kochana,że zeskanuje i prześle mi na maila,to będę bardzo wdzięczna!!!proszę!!
lidiamital
2006-07-08
13:24:18
Email
KOBIETKO JEŚLI TO RĘCZNY TO JA MAM ALE DOPIERO WIECZORKIEM LUB JUTRO RANO. MÓJ MAŁY MA ZAPALENIE USZKA I BIERZE ZASTRZYKI MAŁO MAM CZASU BO KRZYCZY.MĄŻ MI POMOŻE.WYŚLIJ MI SWÓJ ADRES MAILOWY.Mój lidiamital@onet.eu
lidiamital
2006-07-08
13:24:52
Email
KOBIETKO JEŚLI TO RĘCZNY TO JA MAM ALE DOPIERO WIECZORKIEM LUB JUTRO RANO. MÓJ MAŁY MA ZAPALENIE USZKA I BIERZE ZASTRZYKI MAŁO MAM CZASU BO KRZYCZY.MĄŻ MI POMOŻE.WYŚLIJ MI SWÓJ ADRES MAILOWY.Mój lidiamital@onet.eu
aga
2006-07-08
18:05:48
Email
oj fajnie by było,dzięki z góry..mam nadzieję,że maluszek szybko do zdrowia wróci..Maja marudzi za to przez te upały..pozdrawiam..pyrkah@onet.eu

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum