szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - ubrania dla dzieci


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
katka
2006-07-07
Email
Powiedzcie co kupujecie swoim dzieciom, w jakich sklepach, a co stanowczo odradzacie- puszcza kolor zbiega sie itp.Ja lubie slkepy 5 10 15, dużo obnizek i dobra jakośc. Lub kupuje w slkepach typowo dziecięcych. Nie uznaje marketów(z wyjątkiem jednego pajaca w anchuan) i targowisk ze względu na jakość. Lubie cocodrillo matarello koszulki dla syna z zet. Ostatnio kupiłam tez piekna sukienke z acucu. Sliczne ubranka ma dany i pepe. A na tup tupie się zawiodłam-kupiłam drogi kombinezon i bez rewelacji. Buty tylko bartek.A jak wasze zakupy
Goga66
2006-07-08
08:41:12
Email
Buty kupuję nowe i markowe,bo to ważne dla rozwoju stopy. Resztę w sklepach z używaną odzieżą. Są to na ogół ładne, markowe rzeczy, mało zniszczone lub prawie nowe i dobrej jakości. Często kosztują 2-5 zł, góra 10. Szkoda mi pieniędzy na nówki skoro i tak Zuza wyciera kolanami po ulicy, oblewa jedzeniem itp. Niektóre są bajecznie ładne jak jej sukienka urodzinowa.
21Aneta
2006-07-08
12:00:46
Email
JA podobnie jak Goga ubranka dla małego kupuję używane. Na przykład kilka dni temu "wyrwałam" za 20 zł 3 śliczne letnie bluzeczki z krótkim rękawkiem i do tego body. Wszystko bawełniane, niezniszczone i śliczne. 4 ciuszki za 20 zł a w sklepie za jedną taką koszuleczkę bym musiałam 25 dać. Jeśli chodzi o butki to jeszcze małemu nie kupowałam żadnych, bo takie nie do chodzenia to miałam od kuzynki po jej synku. Póki co mój synek na dworzu jeszcze nie chodzi a w domku raczkuje i chodzi przy meblach na bosaka. Mam wprawdzie kilka par bucików na te pierwsze kroczki (też uzywane ale w stanie idealnym i dobrych firm) ale chyba też kupię mu zupełnie nowe.
21Aneta
2006-07-08
12:04:24
Email
Jak się kupuje ciuszki używane to trzeba trochę poszukać ale przynajmniej wiemy, że nie będą farbować bo przecież już były prane :) Mam oczywiście sporo nowych ciuszków, które Dominiś dostaje głównie od babci i od gości, którzy do nas przychodzą ale ciuszki używane to i tak większość. I jestem naprawdę z nich zadowolona. Zresztą Dominik teraz raczkuje, spodnie wyciera na kolankach, od jedzonka bluzeczka zaplamione... naprawdę nie warto na taki okres zakładać zupełnie nowych i drogich przecież ciuszków.. Wyjątkiem są skarpetki i czapeczki - te zawsze kupuję nowe.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum