szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - co z poduszką


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
weridiana
2006-07-07
Email
Czy wasze maluszki sypiają na poduszeczkach, albo od kiedy można małego kłaść na "jaśkach"?
katka
2006-07-07
21:53:11
Email
Unikaj poduszek niech dzidzia spi na płasko. Mozna podniesc z jednej strony łóżezcko w razie potrzeby-było o tym na forum dużo, poszukaj. Tak sie zastanawiam po co oni dodaja te poduszki dla niemowlaków. pierwsza podusia do spania może za rok
OlkaK
2006-08-19
07:41:46
Email
A moja mała spi na podusi. Ona nie potrafi zasnac na pładkim. Tak paczyna sie wiercic i krecic jak robak w jablku;).
Basia.26
2006-08-19
08:25:54
Email
ja zakupiłam poduszkę dla niemowlat, taka w kształcie równi pochyłej... no i mój Miłosz z niej tak zjeżdzał, jak z równi, hihi. dlatego całkiem zrezygnowałam z podusi. teraz ma pół roku i nie wyobrażam sobie, ze miałabym mu dać jaśka, bo podczas spania potrafi się kręcić jak wskazówka zegarka.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum