szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - Jescze jedno do POLISHGIRL


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
lidiamital
2006-07-07
Email
Jak długo Twoje maleństwo ssie lub ssie pierś to znaczy ile minut.Wiem, że są trzy rodzaje mleka początkowe, środkowe i końcowe, każde ma inny skład odżywczy. Ja Damianka karmię piersią czasem co pół godziny no tak to u nas wygląda karmieniem na żądanie.Martwi mnie tylko, że on ssie maksymalnie 5,8 minut i koniec nie wiem czy w tym czasie jest w stanie się najeść. Wszędzie czytam, że w tym wieku powinien ssać dłużej, a on zasypia i trudno go wybudzić. Dodam, że przybiera na wadze.Ale mam obawy.
polishgirl
2006-07-07
15:05:29
Email
Lidia, mój maluch tez ssie jakieś 10-15 minut. Ale cyca trzyma dłuzej w buzi. jak ty karmisz co pół godziny to spróbuj za drugim razem podac tą samą piers, a nie nową. tak mi mówiła połozna, jeżlei dziecko zje mało i zasnie i obudzi się a nie minęla 1 godzina, to podaj mu ta piers z której jadł wczesniej, wtedy dotrze do tego mleczka środkowego i końcowego. Bo tak to będzie jadł po 8 minut z jednej piersi, a potem dostanie drugą, to zjada tylko to początkowe mleko i pewnie sie nie najada. Moze dlatego budzi sie , bo jest głodny. A moze tez chce czesciej, bo jest mu poprostu gorąco.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum