szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - DO POLISHGIRL


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
lidiamital
2006-07-07
Email
Dokładnie tak samo jak Twoje maleństwo zachowuje się mój mały w nocy. Tylko że jescze budzi się z krzykiem w dzień w nocy marudzi nic go nie boli bo krzyk trwał by dłużej natychmiast muszę do niego podejść i wybudzić delikatnie bo inaczej awantura.Ma cały czas stan podgorączkowy 37,5 już wszystkiego próbowałam i padam na zęby. Pozdrowienia PA
bela
2006-07-07
14:17:53
Email
twoje maleństwo moze miec klopoty z ukladem moczowym lub z uszami skoro tak krotko spi i budzi sie z placzem.Albo poprostu tak reaguje na upaly
Goga66
2006-07-07
14:32:52
Email
Bela ma rację. Ten stan podgorączkowy daje do myślenia. Zróbcie badania moczu i krwi. Skąd wiecie, że go nic nie boli? A może coś swędzi lub piecze?
polishgirl
2006-07-07
14:58:45
Email
hmm. Lidia, to moze faktycznie zeby. Teraz czytałam wpisy mam wrzesniowych maluszków i jeden dzieciaczek tez zachowuje sie podobnie. Aneta 12 opisuje że budzi sie w nocy z płaczem i tez stawia na to że ida zeby, tyle że on jest starszy. No nie wiem czy to faktycznie ząbki, czy ten upał. W dzień mój maluch tez budzi sie z płaczem, daje mu wtedy szybko cyca, to troszkę poje i strasznie go naciaga, a potem zasypia z cycem w buzi.Właśnie jak pisałam ten tekst to maluch się obudzil, zaczał marudzic poszłam , dałam mu cycka , połozyłam sie koo niego i tak spiąc zjadł troche moze z 15 min. a reszte jakies 30 minut trzymał cyca w buzi, jak chciałam wyciągnąc to się budził i płakał. Teraz go oszukalam i włozyłam smoczek. Ale pewnie zaraz się kapnie i sie obudzi.
polishgirl
2006-07-07
15:00:32
Email
Lidia, nie szczepiłaś maluszka ostatnio, bo może to przez to ten stan goraczkowy???

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum