szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - Herbatka


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Asia27
2006-07-06
Email
Witam!! Mam prawie 3 miesięcznego dzidziusia, którego karmię piersią oraz dwa razy dziennie dokarmiam mlekiem modyfikowanym. I nie wiem czy powinnam dopajać go herbatką, szczególnie jesli są upały. I w jakiej ilości?!!! :(
Migotka
2006-07-06
21:17:13
Email
Witaj Asiu.Już nie pamiętam jak to jest z normą picia mleka modyfikowanego przez tak mlutkie szkraby,ja karmiłąm piersią i nie musiałąm dopajac małego herbatką.Ale jeśli Twoja pocieszka wypiła juz swoje normy mleczka,a widzisz,że chce jej się pic,to podaj jej cieniutką herbate lub nawet przyzwyczaj do samej wody mineralnej.Niemowlaczki musza pic ,tal samo jak dorośli,a w szczególności w takie upały,trzeba im gasić pragnienie.Pozdrawiam serdecznie.Migotka
bela
2006-07-06
21:56:35
Email
ja mam identyczna sytuacje:cycus + 2 razy butelka.Do tego daje jeszcze 100-150 ml herbatki i maly wypija ja w mig w te upaly.dzieki temu nie ma tez problemow z kupka.Powinnas dawac picie
OlkaK
2006-08-19
08:42:40
Email
Witajcie.W takie upały powinno sie podawać dziecią pic.Mozna nawet 3 razy dziennie po 50ml. Ja podaje plantex tylko zamiast w 50ml wody to rozpuszczam go w 80 i mała ma na cały dzień.Jak braknie to ewentualnie podaję herbatke hipp od 1miesiaca.No,ale tej to tak chętnie nie pije. Jeśli chodzi o wodę przegotowaną to także można,jednak moja pic jej nie chciała.Pozdrawiam:)

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum