szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - BALNEUM


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
an12etka
2006-07-05
Email
Mam pytanie czy Wasze dzieci używały może do kąpieli lib do smarowania buźki kremu balneum moja mała dostała to aby stosowac od alergolog ponieważ mała ma skaze i się zastanawiam czy to wogóle jakoś jej pomaga i czy komuś właśnie to pomogło czy mogę liczyc na jakieś zmiany na jej ciałku, prosze o porade
lidiamital
2006-07-05
18:49:43
Email
Tak łagodiz zmiany skórne trzeba trochę czasu. My używamy jescze Balneum takiego preparatu do kąpieli. Jeśli mogę Ci podpowiedzieć to czasami robię zwykły krochmal z mąki ziemniaczanej i zmiękczam nim wodę w wanience też rewelacja- poleciła mi to pani doktor.
lidiamital
2006-07-05
18:50:09
Email
Tak łagodiz zmiany skórne trzeba trochę czasu. My używamy jescze Balneum takiego preparatu do kąpieli. Jeśli mogę Ci podpowiedzieć to czasami robię zwykły krochmal z mąki ziemniaczanej i zmiękczam nim wodę w wanience też rewelacja- poleciła mi to pani doktor.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum