szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - MIesiączka od razu po?


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
lidiamital
2006-07-05
Email
Kobietki karmię piersią jestem 7 tyg. po porodzie, a już dostałam okresu, czy to normalne. Jak było u Was. Wszędzie czytam,że jeśli się nie karmi piersią to może wystąpić- jestem jakimś fatalnym wyjątkiem.
Goga66
2006-07-05
20:33:27
Email
to zdaje się bardzo indywidualna sprawa. Ja jestem rok i miesiąc po porodzie i ani śladu miesiączki. Też zaczynam się niepokoić troszkę. Jednak Zuza bardzo intensywnie wciąż ssie pierś więc może dlatego. A za okresem nie tęsknię :)
martusieg
2006-07-05
23:32:15
Email
Wróciłam do normy ;) gdy synek skończył 6 m-cy i zaczęłam mu rozszerzać dietkę - przestał intensywnie pić mleczko. Mój lekarz mówił, że to bardzo indywidualna sprawa.
Basia.26
2006-07-06
07:06:29
Email
a ja dostałam okres po 6 tyg od porodu:) a karmię tylko piersią:) ale... drugiego okresu jeszcze się nie doczekałam:) więc głowa do góry, może tak samo u Ciebie Lidio-trzybka zaskoczyły, ale znów zwolnią bieg:) za okresem również nie tęsknię. jestem 5 miesięcy po porodzie i drugiej miesiączki nie miałam. zacznę jej wypatrywać po odstawieniu od piersi. na razie się tym nie przejmuję:)
Basia.26
2006-07-06
07:08:15
Email
teraz już mluszkowi staram się rozszerzać dietkę, ale są to w szczególności jabłuszka, śliwki, banany, soczki. nie najada się tym więc pierś dalej ssie tak, jakby nic poza tym nie jadł:)

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum