szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - MLEKO NUTRAGEN


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
an12etka
2006-06-30
Email
Chej witajcie córcia moja Oliwia ma skaze białkową i do tej pory piła mleko Nestle 2 hypoalergiczne ale alergolog powiedziała że to mleko nie jest wcale hypoalergiczne i przpepisała jej mleko Nutramigen ale ona tego nie ma ochoty pic ma 9 miesięcy co zrobic aby zaczeła je pic poradźcie coś. Pomocy, pozdrawiam
sylwetka
2006-06-30
10:04:46
Email
Anetko, już piszę. Moja od 4m-ca piła Nutramigeni tak siędoniego przyzwyczaiła,że też nam było trudno jąprzestawić na inne. Wiesz jak to zrobiłam, prosto. Na początku mieszałam jej te dwa mleka. Najpierw z większą proporcją starego a potem zwiększałam dawki nowego smaku aż przywykła. dodam,że trwało to ok. hmm najlepiej określi to ilość puszek starego mleka zatem po ukończeniu 2 puszek starego wymieszanego z nowym przestawiła się. No może półtorapuszki. Pozdrawiam i powodzenia. Napisz jak Wam idzie.
an12etka
2006-06-30
13:36:10
Email
Witaj Sylwetka tu Aneta bardzo Ci dziękuje za porade napewno z niej skożystam tylko jeszcze powiedz mi czy dodawałaś może do mleka jakieś kaszki bo ja do nestle dodawałam a teraz do tego to niewiem czy można, pozdrawiam.
sylwetka
2006-06-30
16:38:09
Email
Wiesz Aneto ja dodawałam i nadal dodaję zwkły kleik ryżowy,ale jeśli Oliwia jest do tego przyzwyczajonato próbuj. Trzymam kciuki a dodam jeszcze,że z Nutramigenu przeszła na Enfamil- produkt tej samej firmy MedJonson.Uściski i głaski
an12etka
2006-07-02
13:35:35
Email
Witaj dlaczego przeszłaś na inne mleko czy mleko NUTRAMIGEN nie pomogło twojemu maleństwu narazie podaje jej w ilościach 2 nutr. a 3 nestle i pije z małymi oporami ale pije pozdrawiam
sylwetka
2006-07-02
14:06:56
Email
Agatka po 4m-cu miała niedowagę i była tydzień w szpitalu. Tam pani ordynator poleciła Nutramigen jako mleko sztuczne najbardziej zbliżone składnikami do mleka naturalnego. Agata nigdy nie miała i nadal na szczęście nie ma problemów z alergiami i skazą białkową. Arzeszliśmy na Enfamil, ponieważ mieliśmy dość chodzenia co parę tyg. w łaskę do lekarza po receptę na Nutramigen. Teraz co prawda mleko jest bez recepty, ale nadal dostępne tylko w aptece. No widzisz, mam nadzieję,że będzie dobrze i Twoja Dzidziula się przyzwyczai :)

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum