szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - Karmienie malucha


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Katja
2006-06-29
Email
Hej dziewczyny!!!! Doradzcie mie proszę, jak mam zachęcić moją prawie 6 miesięczną Patusię do nowego jedzonka. Małą karmię piersią i mlekiem modyfikowanym. Od tygodnia próbuję "wcisnąć" w nią odrobinę kaszki ale bezskutecznie to samo jest z soczkami wszystko wypluwa i efekt jest taki, że obie oraz wszystko dookoła jest w jedzonku. Dodam jeszcze, że Pati jest małym niejadkiem- karmię ją 6 razy na dobe i zjada mi tylko 120 ml, czasami nawet mniej ;( i to bezwzględu na to czy jest upał czy zimno. Co mam robić? czy mam sie zwrócic z tym do lekarza????
katka
2006-06-29
20:40:52
Email
Próbuj dalej najwyzej zrób tydzień przerwy albo zmień firme. Ja jestempo pierwszym jabłku i myśle że troche potrwa aż aga zje ze smakiem. Można tez mieszac z mlekiem matki i to czasem pomaga
Katja
2006-06-29
22:16:14
Email
Dzięki Katko za radę, będę nadal próbować zachęcać ją do "nowości". Pozdrawiam!

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum