szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - Czy wasze dzieci lubią być noszone na rękach?


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
lidiamital
2006-06-28
Email
Mam pytanko Czy wasze dzieci lubią być noszone na rękach? Daminek kończy jutro 6 tyg.ale zauważyłam, że nie przepada za tuleniem i noszeniem na rękach. Woli leżeć na leżaczku lub w wózku, słuchać i patrzeć na nas uśmiechać się. Nawet kiedy nosimy go do odbicia nie przepada za tym.To normalne?Czy jest jescze za malutki?
weridiana
2006-06-28
16:28:23
Email
Nie wiem jak inne dzieci bo mój maluszek uwielbia rączki, ale staramy się nie przesadzać bo się tak nauczy i co ja wtedy zrobie, także rączki dawkujemy ale jak coś jest nie tak to rączki od razu uspokajają (bynajmniej w naszym przypadku)
Inka
2006-06-29
10:24:16
Email
A moj synek lubi jak sie go nosi i nie lubi :) Ogolnie to lubi byc na raczkach ale po jakims czasie zaczyna sie wiercic, krecic, prezyc, marudzic...to juz jest sygnal ze chce zebym go polozyla. A potem jest w druga strone... :)

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum