szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - Do Eryki mamy Kacperka


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
lidiamital
2006-06-27
Email
Kochana na dodatek mały nie chce lewej piersi ssać. Podoi chwilkę do 5 minut a potem dopełnia się przy prawej.Zgłupieję chyba.I standardowo przez cały dzień prześpi maksymalnie licząc razem 3 może 4 godzinki.Polega to na tym, że usypia na 20, 30 minut wybudza się poleży i z powrotem do cycka.Co ze mną nie tak?
basienka25
2006-06-27
17:04:55
Email
Moja córeczka tez nie lubi ssac lewej piersi.3 minuty maksymalnie, a z prawej moze sac nawet pol godziny.Dzieci czasem upodobaja sobie jedna piers.Moja znajoma karmila synka tylko z lewej, bo prawej maly wogole nie chcial.
21Aneta
2006-06-27
18:27:23
Email
Nie jestem wprawdzie Eryką, mamą Kacperka ale... Mój Dominik wolał ssać lewą pierś, z prawej pił niezbyt chętnie. Skończyło się to małym zapaleniem piersi, małym bo miałam tylko 38,5 stopnia gorączki, dostałam antybiotyk i zeszło na drugą dobę . Potem starałam się równomiernie dostawiać małego i już nie miałam problemu z piersiami.
polishgirl
2006-06-27
19:36:35
Email
Eryko, a jak to jest po powrocie do pracy. Ile razy dziennie karmisz małego?. Ja od wrzesnia wracam do pracy, ale juz sie martwie jak to bedzie, bo tez nie potrafie sciągnąć na tyle pokarmu żeby mały sobie pojadł. Zamierzam podawać jakieś nowe dodatkowe posiłki jak pójdę do pracy, ale piersią chce nadal karmic. Napisz prosze jak wygląda u Ciebie dzień, i na jak długo idziesz do pracy, acha i czy korzystasz z przysługującej przerwy godzinnnej na karmienie????
Basia.26
2006-06-27
20:26:58
Email
Miłosz też wolał lewą pierś. ale tak przstawiałam, zeby jedno karmienie było z jednej piersi. no i w końcu polubił obie:) nie ma różnicy teraz z której karmię, obia mu pasują :))
Eryka
2006-06-29
15:00:07
Email
Coś jest z tymi dzieciaczkami, że czasem jedną pierś wolą od drugiej. Mi piersi bardzo urosły (z rozm. B do D), a zwłaszcza lewa pieś, bropdawka zrobiła się wręcz ogromna. Zauważyłam, że mały woli ssać prawą, bo łatwiej mu ją chwycić. Karmiłam raz lewą, raz prawą. Czasem Kacper zaczął od lewej, pojadł i kończył na prawej. I na odwrót. Czasem dawałam za wygraną i opuszczałam "w kolejce" tę lewą pierś, ale nie zbyt często, bo nie chciałam, żeby nagromadziło się za dożo mleka. Nie wmawiaj sobie, że jest z Tobą coś nie tak. Każde dziecko jest inne i ma inne upodobania, wymagania (także odnośnie spania i ilości snu) Kacperek też mało sypiał w dzień. Zobaczysz, że z biegiem czasu wszystko będzie sie powoli normować. I poray snu i jedzenie. Pozdrawiam cieplutko. Wiem, że to trudno. Jesteś jeszcze niedawno po porodzie. oczątki sa bardzo męczace, czasem zniechęcające. Będzie lepiej!! Pozdrowienia od Eryki i Kacperka:)
Eryka
2006-06-29
15:01:16
Email
Przepraszam za błędy. Nie patrzyłam w tekst:)

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum