szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - Nie mogę odciągnąć pokarmu


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
lidiamital
2006-06-27
Email
Nie mogę odciągnąć pokarmu ani odrobiny, choć mały przystawiony do piersi je łapczywie aż mu się wylewa około 10 do 15 minut. Próbowałam ręcznym i elektrzcznym laktatorem tylko kilka kropel. O czym to świadczy?
Goga66
2006-06-27
15:56:01
Email
Spróbuj własnoręcznie - dłońmi. Mnie tylko ten sposób naprawdę się sprawdził. A jeżeli nic nie leci, to może mały świetnie ściąga. Nie oznacza to jednak, że nie masz już nic w piersi. Ja nawet po odciągnięciu, kiedy podawałam pierś Zuzi słyszałam jak duzo jeszcze wypija. Dzieci są najlepiej skonstruowanymi laktatorami:))))) Potrafią wycisnąć z mamy każdą kroplę. Pozdrawiam
Eryka
2006-06-27
15:57:12
Email
Witam ponownie. U mnie było dokałdnie to samo. Ręcznie to ledwo kropelki leciały o laktatorze już nie wspomnę. NIe wiem dlaczego tak się dzieje, ale pokarm na pewno masz. Maluszek je i to najważniejsze. Ja chciałam sobie odciągać pokarm i zamrażać, żeby mieć co podać, gdy wrócę do pracy. Niestety nic z tego nie wyszło. Nie umiałam odciągać pokarmu:( Z drugiej strony to nawet dobrze wyszło, bo nie musialam używać wkładek laktacyjnych i nie miałam problem.ow z zaleganiem pokarmu. Dalej karmię (choć moje znajome, którym pokarm wręcz leciał zakończyły już wczesniej karmienie) i myślę tak do roku a może i dłużej:)
polishgirl
2006-06-27
19:34:56
Email
Eryko, a jak to jest po powrocie do pracy. Ile razy dziennie karmisz małego?. Ja od wrzesnia wracam do pracy, ale juz sie martwie jak to bedzie, bo tez nie potrafie sciągnąć na tyle pokarmu żeby mały sobie pojadł. Zamierzam podawać jakieś nowe dodatkowe posiłki jak pójdę do pracy, ale piersią chce nadal karmic. Napisz prosze jak wygląda u Ciebie dzień, i na jak długo idziesz do pracy, acha i czy korzystasz z przysługującej przerwy godzinnnej na karmienie????

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum