szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - Trze oczka...


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
21Aneta
2006-06-26
Email
Czy Wasze dzieci też tak mają? Mój Dominik jak jest śpiący to bardzo trze oczka. Jak tylko to zauważę to go biorę i próbuję uspać...ale on ciągle to oczy trze... Lulam go a on te łapki do oczu... No i wiadomo - zaczyna płakać bo go od tego tarcia oczka (chyba) bolą. Co mogę z tym zrobić? Jak go od tego odzwyczaić?


aga
2006-06-27
07:51:43
Email
hej!moja Maja(13m-cy) też tak ma, miała i oduczyć chyba mi się jej nie uda..nawet przez jakiś czas myślałam,że to uczulenie jakieś..teraz już mniej trze..nie martw się,to minie:) pozdrawiam:)
polishgirl
2006-06-27
11:10:41
Email
Mój Maks (4 mies) tez od pewnego czasu strasznie trze oczka. Przez to nieraz sie dosyc mocno zadrapie. Tez wydaje mi sie że robi to wtedy jak jest spiący, w nocy jak przebudzi sie do karmienia. Tez myslałam że to może uczulenie na jakies pyłki. Po kapieli myślałam ze moze szampon mu wleciał do oczek, ale to zdarzyło sie nie raz tylko kilka razy. Widocznie dzieci tak mają, skoro wy tez macie ten problem.
Basia.26
2006-06-27
11:37:28
Email
Miłosz trze oczka ewidentnie przed spaniem. ale wtedy daję mu do jednej rączki misia, do którego bardzo się tuli, a do drugiej pieluszkę, którą przytula do buzi. czasem misiu wystarczy. jak tylko poczuje go przy sobie to zasypia od razu. no ale nie wiem czy to bedzie działało jak podrośnie;)
Basia.26
2006-06-27
11:44:22
Email
o właśnie teraz Miłek zasnął:) znam już te jego odruchy na pamięć. kręci główką, robi dziubek z ust i trze przy tym oczka... no i rusza głową w obie strony szukając misia. podałam mu go i jak za dotknięciem różdżki-usnął natychmiast. oj biada mi jak misia zapomnę gdy gdzieś pojadę :> ale w sumie to jak teraz byłam na Mazowszu u rodziny to zasypiał od tak- bez smoka, bez misia... coś mu tam pasowało:)

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum