szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - Oliwka czy puder?


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
21Aneta
2006-06-22
Email
Mam pytanie. Od kiedy jest tak gorąco kąpię Dominika codziennie około godziny 18. No i chodzi o to czy codziennie smarować go oliwką czy w upały sobie odpuścić i raczej uzywać zasypki tam gdzie się dziecko poci? Bo ja w sumie po kąpaniu nie smaruję go oliwką tylko pudrem Johnson's Baby zasypuję mu pupę i troszkę pod szyjką, pachami i w fałdkach skóry. Czy dobrze robię? Oliwka raz na jakiś czas, przecież maluch się i tak poci więc po co ma byc jeszcze tłusty od oliwki? I główka - czy myć ją przy kazdej kąpieli? Bo w jakiejś gazecie wyczytałam, że wystarczy dwa razy w tygodniu... a przecież główka też się poci...
basienka25
2006-06-22
17:05:42
Email
Ja tez Anetko teraz nie uzywam oliwki.Pachwiny i wszystkie faldki zasypuje pudrem a tak smaruje Ole balsamem Nivea.Mleczkiem znaczy.
basienka25
2006-06-22
17:06:30
Email
A glowke myje codziennie, poci sie strasznie.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum