szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - OILATUM


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
an12etka
2006-06-22
Email
Witajcie prosze o porade mam córeczke Oliwie ma 9 miesięcy i myje ją w emulsji Oilatum , a buzie smaruje kremem Oilatum, ale mam pytanie czy tą emulsją wolno myc buzie i główke czy nie, mała ma czerwone krostki na buzi i rączkach i dlatego używamy tego, a po ilu widac jakiekolwiek efekty tego leczenia, dziękuje z góry.
Michalina
2006-06-22
13:35:39
Email
Od niedawna zaczęłam używać Oilatum (mydło i szampon) i generalnie wielkiech zmian nie widze. Faktycznie moj synek bardzo długo nie mógł uporać się z ciemieniuchą. Zanikała i wracała. Po stosowaniu Oilatum ciemieniucha jakby zniknęła więc moze kosmtyk pomogł. Szampon uzyłam do tej pory jakies 6 razy.
katka
2006-06-22
21:21:25
Email
Czekac trzeba długo nawet kilka tygodni. Do mycia wystarczy tylko to co wleje sie do wanny i wazne żeby nie uzywac innych rzeczy-mydel,balsamow
Basia.26
2006-06-22
21:34:12
Email
od pierwszego miesiąca życia myję Miłoszowi i buzię i ciałko wodą z Oilatum. tej samej firmy używam szamponu- już ok 2 miesiące. synek nie ma ani ciemieniuchy ani innych dolegliwości skórnych. miał na twarzy z jednej strony takie krostki czerwone. stosowałam na to krem CUTIBAZA, dostępny w aptece, cena 7-8zł. rewelacja, wszystko znikło po paru dniach, krem odstawiłam całkowicie i już te krostki nie wróciły, skórka jest gładziutka.
Basia.26
2006-06-22
21:39:07
Email
oj, powtarzam się, już to pisałam w innym temacie...

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum