szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - Jaką wodą zalewacie herbatki...


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Aska
2005-03-10
Email
...czy taką z kranu, zwykłą czy może mineralną (czy taką można zagotować?)
Agata
2005-03-10
12:21:49
Email
Ja do mleka, herbatki czy tylko wody zawsze sosuje wode Zywiec - przegotowaną. Kranówy bałabym sie podać.
Julia
2005-03-10
12:40:13
Email
A ja zawsze herbatkę robiłam na przegotowanej wodzie z kranu i Bartkowi nic nie było. Zależy jeszcze jaka ta woda jest. U mnie raczej czysta, ale wiadomo że nie krystalicznie. Butelek też nigdy nie gotowałam, tylko po kupieniu, potem "tylko" przelewałam wrzątkiem. Herbatki Bartek pije chyba od 1go miesiąca, rośnie szybko, jest zdrowy i uśmiechnięty. Czasem mi się wydaje, że dzisiaj wiele osób przesadza z tą sterylnością. Przecież żyjemy w świecie, w którym dookoła jest pełno bakterii. I nic sie nie da z tym zrobić, trzeba się przyzwyczaić.
Kamila
2005-03-10
15:50:42
Email
Na początku też gotowałam tylko Żywca, ale teraz używam zwykłej wody. Popieram wypowiedź Julii :)))
Agata
2005-03-10
18:07:08
Email
Macie rację...nie ma co przesadzać. Ale jak byście zobaczyły naszą kranówę...brr obrzydlistwo. A fuj. Ja to mogę pic...ale póki co małej będę dawać Żywca. Jak trochę podrośnie to zobaczymy...

Mała
2005-03-11
15:54:04
Email
Ja do herbatki czy do mleka daję zwykłej przegotowanej wody.Od urodzenia.
kyja
2005-03-11
20:48:34
Email
ja tylko parę razy robiłam herbatkę Misiowi-używałam zwykłej kranówki, długo gotowanej.Do sporządzania zawiesiny-antybiotyki, też zwykła kranówka, uprzednio długo gotowana.
agnieszka74
2005-03-11
23:04:35
Email
JA GOTUJE MINERALNĄ WCZESNIEJ, PRZELEWAM DO DZBANKA, A PÓZNIEJ TYLKO PODGRZEWAM W GARNUSZKU I DO BUTLI ...POZDRÓWKA !!!!!!!!!!!

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum