szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - Kaszka na mleku modyfikowanym


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Migotka
2006-06-21
Email
Hey dziewczyny,powiedzce mi prosze jakie są proporcje na kaszę z mlekiem modyf.?Jakiś czas temu przesypałam kaszki do pojemników i teraz nie moge sobie przypomnieć ile mam wlac wody i ile wsypac łyżek tej kaszki.Prosze odpiszcie mi chciałabym mu ją wieczorkiem podać.Aha ,jeszcze jedno,czy Wy podajecie witaminki (cebion i D3) rano czy wieczorkiem?
katka
2006-06-21
09:58:25
Email
To zależy jak gęste chcesz to mieć. Jak robilam na 150-180 ml 5 miarek (takie z mleka) to wychodzio gęste do picia
Migotka
2006-06-21
10:05:36
Email
Chodzi mi o to ile muszę wlasć wody,jeeli w kaszce jest już mleko modyf.i no i ile łyżek kaszy wsypać,jak na razie daję 3 łyżki kaszy i 150 ml.wody,dobrze to robię?Zawsze podawałam Alusiwi kaszę w którą osobno wlewałam mleko bebilon,a teraz przez przypadek mąż kupił kaszkę z mlekiem i nie wiem jak ją rozrobic.
katka
2006-06-21
10:10:02
Email
tak\samo a ak bedzi zbyt rzadkie to dosypiesz
Migotka
2006-06-21
10:24:48
Email
A to nie zaszkodzi jak sama sobie ustawie proporcje,przecież nie mozna za dużo mleka dawać,bo brzuszek bedzie dzicko bolał.No a w kasze jest przcież wmieszane mleko,więc...
katka
2006-06-21
10:55:30
Email
Sorry, ale chyba za bardzo kombinujesz. Zawsze mozna dac mniej ... Kaszka ma pewnie jakies ograniczenia wiekowe i jesli one nie przeszkadzają, to daj dziecku a ono zje tyle ile bedzie chciało.No chyba że ma alergie to takiej nie powinno jeść wcale
MoNiSiA
2006-06-21
15:25:53
Email
Ja sypię na oko, aczkolwiek zawsze mam ustawioną stałą miarę i konsystencję. Przeważnie daję 210ml wody i dosypuję kaszkę. Jeśli wyjdzie za bardzo "ubita", to dolewam wody.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum