szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - do mam karmiących tylko piersia


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
katka
2006-06-21
Email
Jak sobie radzicie w te upaly? Aga ma prawie 4 miesiące i je często, w nocy też się budzi a do niedawna tak fajnie spala.Troche to juz męczące zwlaszcza ak przeczytalam na puszcze Bebilonu że w tym wieku daje sie 5 porcji mleka. Na dwor zabieram wodę czasem soczek, żeby nie straszyc wszędzie cyckiem. A wieczorem probuje wprowadzic Bebilon-żeby chociaz w nocy dala mi troch odsapnąc. Pomijam fakt ze budzi sie o 5,6 rano wyraznie wyspana. A ja? No cóz przyda sie trening przed powrotem do pracy
Basia.26
2006-06-21
14:19:19
Email
Katka mój synek je z cyca tak co 3 godziny, sporadycznie zje częściej. noce, póki co, to przesypia. raz się budzi na karmienie (pomiedzy 3 a 5 rano) i znów zasypia do ok 6.30-7. ja kłade go spac pomiędzy 21 a 22. w zimiekładłam wcześniej, ale teraz jakoś tak mu się drzemki przesuneły, że śpi od 17 do 19 i kąpiemy go dopiero ok 21. między posiłkami daję mu również soczki rozcieńczone dość mocno woda mineralną. na razie nie mam zamiaru wprowadzac innego mleka, kaszki tez na razie nie, bo one się opierają na mleku modyfikowanym. podaję za to owoce (banan, jabłko, śliwki jak miał kłopot z załatwieniem się) oraz zupki warzywe.
polishgirl
2006-06-21
16:26:13
Email
A czy kaszki Bebiko czasem nie rozprowadza się na wodzie?? przeczytałam tak opakowaniu, że mozna na mleku lub samej wodzie. to prawda??
dota
2006-06-21
20:10:53
Email
Moja córcia ma dopiero miesiąc. I widać jak strasznie przeszkadzają jej upały szczególnie że u nas w domku jest ok 26-28 stopni. Normalnie ukrop, my sobie z tym ledwo radzimy a co dopiero taki maluszek :( jest strasznie marudna nieraz co godz dopomina się cyca i nieraz się strasznie denerwuje. o nocach nie wspomnę już były takie momenty że przesypiała 4-5 godz teraz jak pośpi 3 to jest rewelka :)
basienka25
2006-06-21
20:29:19
Email
Moja Ola tez caly dzien wisi na cycu i w nocy czesto sie budzi.U nas w sypialni jest teraz 30 stopni!!!Koszmar:(Bidulka poci sie niesamowicie.Zasnela pol godziny temu i pewnie niedlugo sie obudzi popic mleczka.
Kajka
2006-06-22
14:21:14
Email
u nas tez wsypialni sauna jest po 28-30 stopni masakra. filipek tez czesciej sie budzi bo do tej pory jak poszedl spac o 21:30 tak spal do 4-6h a teraz o 24 gdzies sie budzi a pozniej ok 3-5 i rano o 7. daje mu cycusia i dalej spimy;)
weridiana
2006-06-25
22:21:58
Email
To widzę że wszędzie to samo, mój Filipek po powrocie ze szpitala spał ładnie a teraz te upały dają się niuniowi we znaki, budzi się co chwilkę na cycolka lub herbatkę. Najgorsze że wogóle nie wiadomo w co go ubrać bo w domu dzisiaj było 33stopnie, a więc często leżemy bez pampersa ale wtedy wszystko zasikane.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum