szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - Kto karmi Bebilonem?


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
21Aneta
2006-06-11
Email
Dziewczyny na ile starcza Wam duża puszka mleka Bebilon dla dziewięciomiesiecznego (+- jeden miesiąc) malucha? Bo u mnie schodzi ta duza puszka jedna na tydzień, wychodzi coś ponad 4 na miesiąc. A to jest przeszło 120 zł... No i ciekawa jestem, czy wam też tyle wychodzi :)
MoNiSiA
2006-06-11
10:23:18
Email
Ja wprawdzie nie podaję Bebilon, ale NAN 3R. U mnie dwa kartoniki schodzą na tydzień (karmię mleczkiem dziennie 2 razy), a cena jednego opakowania to coś około 9-10zł, także wychodziłoby to zdecydowanie taniej. Pozdrawiam.
Migotka
2006-06-11
12:57:56
Email
Anetko ja karmię Alka BEBILONEM 2 i niestety , mi też jedna puszka starcza na ponad tydzień.Karmienie dziecka mlekiem modyfikowanym,to dośc droga sparwa,ale takie maleko jest bardziej wartościowe i odpowiednio przygotowane dla takich maluchów.Ja zamierzam podawać mu BEBILON do czasu jak skończy 1,5 roku.Pozdrawiam serdecznie.
Migotka
2006-06-11
13:08:13
Email
Aha,jeszcze jedno,Alek wypija ok 600 ml.dziennie,ale melko to dodaję też do robienia kaszek (2 x 210)Przed wyjazdem do Włoch,kupiłam zapas BEBILONU,nie wiedziałam czy to meleko jest dostępne w tamtejszych sklepach,załuje tego bardzo,bo tu za tą dużą puszkę zapłaciłabym ok.27 zł,a puszka naszego "krajowego" kosztowała 33,40 zł.Więc różnica dość znaczna.
Dorota
2006-06-11
13:12:38
Email
Drogi ten Bebilon. Greta dostaje Bebiko2, wcześniej jadła Nan. Opakowanie wystarcza na jakieś 5 dni. Cena jednego ok.9zł.
21Aneta
2006-07-11
23:28:38
Email
Dzisiaj miałam kupić małemu Bebilon ale w pobliskich sklepach nigdzie go nie mieli... Więc kupiłam Bebiko2. I wyszło mi to taniej. No bo tak - za 900g bebilonu płaciłam 32 zł a za 1050g Bebiko2 (3 paczki pakowane po 350g) zapłaciłam 27 zł. Czyli dałam 5 złotych mniej za 150g mleka wiecej. A ponieważ mój mały Bebiko też lubi to sie chyba na nie całkiem przerzucę. Zresztą producent jest ten sam, Nutricia a mleczka różnią się tylko minimalnie smakiem.
sylwia
2006-07-12
08:15:43
Email
Anetko, mój mały do tej pory jest na mleku Bebiko, zaczeliśmy od 2 , potem była 3 i teraz junior. Polecam Ci również Bebiko 2R, czyli z kleikiem ryżowym. Pediatra zaleciła nam, aby takie robić małemu na noc. To mleko jest naprawdę tańsze i często bywa w promocji w supermarketach. My nawet po dziesięc opakowań kupowaliśmy, ponieważ jak nosmalnie u nas kosztuję ok 9zł, to zdarza sie w markecie trafić po 7,49zł. Pozdrawiam
JOLA-JOLKA
2006-07-17
13:31:27
Email
Ja mojego niunia dokarmiam Bebilonem, ale najpierw proszę lekarza o receptę i kupuję w aptece na receptę i płacę 50%.Jest to Bebilon PEPTI, bo jest uczulony na zwykłe mleko.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum