szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - PLYN DO PLUKANIA


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Magdalenka
2006-06-10
Email
dziewczyny, wiem ze byl juz topik o proszkach do prania, ale mam pytanie w kwestii plynow do plukania. czy uzywacie, jezeli tak to jakich - czy tych samych co do waszych ubran, czy jakichs specjalnych dla dzieci/alergikow. moja julka ma juz 6 miesiecy, nie prasuje jej ubranek (uprasowalam tylko raz przed pierwszym ubraniem zaraz po narodzinach), nie ma zadnych alergii. jak na razie piore jej ciuszki w plynie do prania dla niemowlat i susze w suszarce. zaczelabym prac juz w zwyklym, ale mam jeszcze 1 wielka butle plynu niemowlecego, wiec chce go zuzyc. jak jest u was, co doradzicie?
Inka
2006-06-10
09:51:03
Email
Ja piore i plukam w JELP. Ale zdarzylo mi sie juz plukac w plynie K i nie maial zadnego uczulenia.
Dorota
2006-06-10
11:23:17
Email
Ja używam Silana sensitive, ale czasami jak akurat mam pod ręką nasz, to leję nasz- dorosły.
polishgirl
2006-06-10
11:51:24
Email
a ja płukaam w cocolino i chyba miał uczulenie, wysypke dostal na całym ciałku.
Agata
2006-06-10
12:09:36
Email
Moja córcia nie jest alergikiem i ma 1,5 roku a ja do tej pory piorę jej rzeczy osobno w Jelpie i takiego też płynu używam do płukania.
Magdalenka
2006-06-11
17:12:22
Email
dzieki za odpowiedzi, dziewczyny. mysle ze wkrotce sprobuje plynu, najpierw w malej ilosci. zobaczymy co sie bedzie dzialo. pozdrawiam, magda

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum