szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - Owoce


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Dorota
2006-06-09
Email
Dziewczyny jakie owoce dajecie swoim dzieciaczkom??Chodzi mi o dzieci 10,11 miesięczne. Greta nie lubi deserów ze słoiczków. Co jeszcze jedzą Wasze dzieci z bardziej dorosłego menu. Piszcie, piszcie..Pozdrawiamy z Grecikiem!!
MoNiSiA
2006-06-09
11:13:36
Email
Ja daję praktycznie wszystkie możliwe i dostępne. Julcia nie lubi za bardzo jabłek, za to uwielbia bananki. Daję Jej też pyszne truskawki, arbuza. Nie ma żadnych uczuleń. Czytałam, że takiemu malcowi można podawać też jagody, śliwki (chociaż wydaje mi się, że z tymi owocami lepiej się wstrzymać), poziomki, maliny, czereśnie. Jednym słowem - prawie wszystko. Wiadomo, najpierw najlepiej podać małe kęsy i obserwować reakcję. Pozdrawiam i smacznego życzę :-)
Dorota
2006-06-09
11:34:30
Email
O widzisz Monisia, zastanawiałam sie nad arbuzem, morelami i truskawkami. Maliny i jagody Greta wcina. Dzięki!!!
MoNiSiA
2006-06-09
11:50:40
Email
Arbuz można podawać dzieciom od 10 miesiąca. Ja właśnie tak zaczęłam podawać. Julcia bardzo lubi arbuzika. :-) Co do moerli, to niestety pojęcia nie mam.
Magdalenka
2006-06-09
16:35:03
Email
na stronie dzieckook.pl jest deser - mus z jablek i moreli dla dzieci od 7 mies. wiec juz chyba mozna...
Dominika
2006-06-10
18:13:43
Email
ja arbuza i morele zaczelam podawac mojemu Kubusiowi jak skonczyl 8 miesiecy i nie mial po nich zadnej alergi ...wcinal je az mu sie uszy trzesly...ostatnio dalam sprobowac mango i tez polubil...
Magdalenka
2006-06-11
17:20:57
Email
http://www.babyboom.pl/niemowleta/zdrowie/owocowe_szalenstwo.html to jest link z podanym wiekiem dziecka, kiedy mozna wprowadzac poszczegolne owoce.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum