szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - od kiedy jogurty i serki???


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Dominika
2006-05-24
Email
czy 8 miesiecznemu maluszkowi mozna zaczac podawac jogurty lub serki?? mam na mysli np. "Bakusia" lub takie jogurty do picia?? jak to jest u Was mamuski 8 miesiecznych i starszych dzieci??
Marcia28
2006-05-24
23:51:48
Email
Mój Kubuś ma 11,5 miesiąca i własnie kilka dni tem zaczęłam mu podawać danonki.Nic mu nie jest, poprostu je uwielbia, az kubeczek wylizuje z wielką radością.Myślę ze spokojnie mozesz dac swojemu maluchowi spróbowac cos takiego.Na początek troszeczkę i poobserwuj go. Kiedys przeciez duzo wczesniej wprowadzało sie mleko krowie do diety niemowląt i wszystko było ok.
andzia
2006-05-25
00:00:58
Email
Marcia poszukaj linku do artykulu na temat danonkow i tego typu jedzenia albo zapytaj agnieszki74 ona to powinna miec
ola25
2006-05-25
15:23:15
Email
Myslę że możesz spróbować.Ja też małemu dałam pierwszego danonka jak skończył 8.5 miesiąca.Poczekałam 2 dni ale nic mu nie było,ale wręcz szaleje za tym.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum