szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - Zmiany na skórze-co to jest?


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Guśka78
2006-05-23
Email
Mojej Kasi pojawiły sie na rączkach w okolicy łokci szorstkie plamy, lekko czerwone. Pierwsze zmiany zauważyłam początkiem kwietnia kiedy Kasia chorowała i brała antybiotyk- myslałam ze to po nim bo w ulotce było napisane o możliwości zmian na skórze. Później widziała to nasza pediatra, dopytała co mała je i stwierdziła ze byc moze to alergia, ale ma tak niewiele innych produktów niz mleko ze nie bedziemy ich eliminowac.... Niestety ostatnio zauważyła kolejne plamki na brzuszku i klatce piersiowej, wizytę u dermatologa mam dopiero na piątek, więc może mi poradzicie co to może być....Dodam,że Kasia ma skończone 6 m-cy je NAN, kaszki, zupke z królika, marchewki i ziemniaczka, czasem jabłko z bananem-ale rzadko bo nie lubi.Kiedy chorowała i to sie pojawiło to na pewno nie wprowadzałam żadnego nowego produktu do jadłospisu.
Basia.26
2006-05-24
08:13:02
Email
Guśka, nie mam pojęcia co to może być. proszę, opisz, co ci w piątek powie lekarz, bo aż ciekawa jestem. pozdrawiam i trzymam kciuki:)
andzia
2006-05-24
10:52:22
Email
Mozliwe ze to alergia, Wiki takie zmiany jak opisujesz ma na policzku-tzn juz teraz nie.Okazalo sie ze to alergia pokarmowa i dostaje mleko sojowe bebilon nie toleruje bialka.Napisz co dermat powiedzial
Kamila
2006-05-24
12:07:01
Email
Kini czasem też pojawiają się takie plamki, szorstkie i czerwone, zawsze w tym samym miejscu, na rączkach tuż przy dłoniach. Nigdy nie pytałam lekarza cóż to może być, bo zawsze jak chodziłyśmy na kontrol to te plamki akurat znikały i po prostu zapominałam o to zapytać.. teraz smaruję jej te miejsca kremem Babmino i zaczerwienia zaraz schodzą.. szczerze mówiąc nie wiem co to jest..

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum