szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - co my przeszliśmy :(


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
21Aneta
2006-05-18
Email
Dziewczyny, niedawno pytałam sie was o radę co zrobić, żeby nie było zatwardzeń u Dominika a tu ... biegunka. Mały załapał jakiegoś wirusa w sobote. Co 15 minut kupka ze śluzem i krwią, gorączka nawet do 39 stopni. I tak do poniedziałku rano.poszłam z nim do lekarza. Dostał Humana z mct i lacidofil. Przeszło mu w środę - to znaczy dopiero wtedy zrobił w miarę normalną kupkę a gorączki to już od poniedziałku nie miał. Teraz Dominik już jest zdrowy i wesoły. Tylko kupki znowu zrobić nie może... NOrmalnie ze skrajności w skrajność :) Byliśmy z mężem wykończeni, no i wszyscy u moich rodziców w domu bo obecnie tam przebywamy. Maly płakał cąły czas, w nocy nie spał, normalnie makabra. No ale całe szczęście, że nie skończyło się szpitalem (chociaż skierowanie w razie pogorszenia dostałam). Teraz znowu walka z twardą kupką...
Kati
2006-05-18
18:16:16
Email
to ta informacja wymagała założenia nowego tematu??
Goga66
2006-05-18
18:20:03
Email
Tak, wymagała jak każda, która leży nam na sercu. A biegunki u niemowląt są wyjątkowo groźne - ja o mało nie umarłam, kiedy miałam 2 lub 3 miesiące i straszną biegunkę. Przez to miałam przyspieszany nawet chrzest. Cieszę się, że maluszek już zdrowy. Buziaczki
sylwetka
2006-05-18
21:42:09
Email
Pewnie,że wymagała. Znowu głupie docinki...brak słów nieraz na Was ,,baby". A Ty Anetko się nie przejmuj i trzymaj się dzielnie
MoNiSiA
2006-05-18
22:03:15
Email
Po to jest forum żeby pytać i dzielić się informacjami, jak również radościami i smutkami. Wiem co przeszłaś Anetko, bo nie tak dawno moja córcia miała biegunkę, wymiotowała do tego. Stwierdzono rotowirusa, czy Twój dzieciaczek miał robione badania w tym kierunku? Pozdrawiam Cię ciepło.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum