szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - Szorsta skórka na klatce piersiowej


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
polishgirl
2006-05-18
Email
Dziewczyny od kilku dni mój Maks ma na klatce piersiowej taką szorstką skórke, myślałam na początku że to potówki, ale chyba nie. Jak przejade po tym miejscu ręką to takie jest uczucie gęsiej skórki. Nie jest zaczerwienione i nie bardzo widoczne, tylko pod dotykiem czuc mocno. Co to może byc??
Inka
2006-05-18
21:17:18
Email
Polish gdzies czytalam ze szorstka skorka (ale niekoniecznie na klatce) jest objawem alergii. Moj Misio ma podejrzenie o skaze bialkowa i wlasnie lekarz zwrocil na to uwage. Niby niewidoczne ale wyczuwalne. Powiedz o tym lekarzowi przy najblizszej wizycie
katka
2006-05-18
21:17:45
Email
jeśli ma to tylko na klatce piersiowej to może to faktycznie potówki, ewentualnie spróbuj kąpać w Oilatum(ale na efekty trzeba troche poczekać)albo w krochmalu
katka
2006-05-18
21:18:59
Email
alergia zaczyna sie raczej na buzi-szorstkie czerwone policzki,brwi i za uszkami
bela
2006-05-18
23:02:48
Email
a moze to ciemieniucha???CZytalam w gazecie ze moze pojawiac sie takze na klatce piersiowej
polishgirl
2006-05-19
11:03:18
Email
Włąsnie tak się zastanawiałam czy nie kupić Oilatum i nie kąpac go w tym, czy poczekam aż pójdziemy na szczepienie i pokaże to lekarce. Mam nadzieję ze to nie jest alergia.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum