szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - MOżE MAMY MAJOWYCH DZIECIACZKóW COś NAPISZA??


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
andzia
2006-05-11
Email
Lutowe i czerwcowe dzieci maja swoje tematy.Moze my majowe mamy cos napiszemy o swoich pociechach? To moze napisze co u nas tzn u Wiki. Kilka dni temu skonczyla jej sie ospa, nie miala duzo krostek i temeratury tez nie.Przeszla to calkiem dobrze.Teraz pozostalo kilka stropkow na buzce i czekamy az same odleca. Wiki juz samodzielnie chodzi ale robi krotkie dystanse i zaraz siada.A ile przy tym rdosci :)Ostatnii czasy wychodzimy na spacerki raczej bez wozka Wiki chodzi powoli troszke sama troszke za raczke i naprawde jej sie to podoba.:) Apetyt dopisuje jej je juz naprade duzo roznych potraw.Bardzo chce jesc samodzielnie ale narazie nie mam zamiaru probowac :). Napiszcie o waszych dzidziach. AA Wiki ma juz 4 zabki :)
ella
2006-05-11
19:59:57
Email
Czesc!Mirelka piatego maja skonczyla roczek.Jeszcze nie chodzi sama gdyz bardzo sie boi.Nie wiem jak ja przekonac zeby zrobila kroczki.Juz sama stoi ,lapie rownowage no ale wciaz sie boi i kleka na kolanka.Ma super apetyt i jest duza dziewczynka.Mialysmy kontakt z ospa ,ale na szczescie nie zarazila sie nia.Prawie wogole mi nie chorowala.Poza wada serduszka to przeszla tylko trzy razy katarek. Bardzo rozpiescilam coreczke i teraz "wchodzi mi na glowe".Uhhh czasem to az chce mi sie plakac.
aga
2006-05-27
21:38:43
Email
hej!to się wpisuję..Majka biega, łobuzuje i jest strasznie wybredna jeśli chodzi o jedzenie..poza tym bardzo pogodna i kochana..a 31.05 skończu roczek..pozdrawiam

aga
2006-05-27
21:39:36
Email
to może jescze jedno zdjęcie:)

aga
2006-05-30
18:23:12
Email
kochanej Wiki duża buźka i sto lat sto lat z okazji 1szych urodzinków!!!

aga
2006-06-25
10:39:54
Email
co tam słychać u majowych maluszków?Maja biega jak dzikus, rozrabia straszliwie..je różnie,raz więcej raz mniej,niestety nadal musi to być papaka bo inaczej odruch wymiotny:(..z nóżką ok,lekarz powiedział,że ma prawo tak stawiać stópkę,bo dopiero się uczy,a teraz już ładnie chodzi:)..dostałą za to jakiegoś uczulenia na rączce,takie pomarańczowe coś,chyba od kaszki z kakaem,więc odstawiłąm i obserwuję..pozdrawiam i buziaki!

ella
2006-06-28
19:48:09
Email
Mirelka zaczela chodzic dopiero od tygodnia.Smiesznie wyglada bo ma szeroko nogi.Ostatnio jest strasznie marudna.Moze to dlatego ,ze ma katarek ktory najprawdopodobnie jest alergiczny.Ciagle leci jej z noska woda.Tak mi jej szkoda.i jeszcze te zabki.Trojki ja strasznie mecza.Ciesze sie tylko z tego,ze nauczylam moja krolewne ,ktora przez 12 miesiecy byla lulana zasypiac sama. Pozdrawiam wszystkie majowe dzieciaczki i ich mamusie.
andzia
2006-06-28
20:20:52
Email
Hej Wiki ma sie calkiem niezle.Dzis byla pierwszy raz w przedszkolu tak narazie na pol dnia-chyba strasznie jej sie podobalo bo nawet nie zauwazyla jak wychodzilam taka byla zajeta dziecmi.Ja wracam powoli do pracy.Wiki chodzi juz od dosc dawna.Teraz rozwija swoj slownik.Coraz wiecej mowi i to naprawde strasznie smiesznie :].Od kilku dni tez jest dos marudna i jakos czas marnie je ale to marudzenie mysle ze pogoda a jedzenie to sama nie wiem .Ciesze sie ze wasze malenstaw maja sie dobrze.A Wiki tez ma katar alergiczny od jakiegos czasu podaje Zyrtec i pomaga.Pozdrawiam
ella
2006-06-29
11:21:42
Email
ja podaje Zyrtec Mirelce juz od tygodnia i nic nie pomaga.Z noska leci strasznie.A do tego wszystkiego slini sie okropnie.Wczesniej jak dostawala zabki to az tak nie bylo,a teraz....Przez katar oddycha caly czas buzka moze to dlatego.Ile zabkow maja juz wasze dzieciaczki?Mirelka ma tylko 8.
Dominika
2006-06-29
22:50:56
Email
Ella zdradz nam jak Ci sie udalo nauczyc maluszka samodzielnie zasypiac...moj Kubus w dzien spi ladnie w lozeczku ale w nocy zasnie tylko przy mamusinym cycu...ciekawa jestem jak jest u Ciebie i jak dlugo trwala nauka...pozdrawiam
ella
2006-07-02
12:57:41
Email
do roku czasu mala byla lulana i noszona na rekach przed zasnieciem.to bylo straszne.Pewnego dnia polozylam ja do lozeczka i czekalam az sama sie zmeczy i zasnie.Siedzialam obok niej.No i mialam wlaczony telewizor.Mirelka lubi ogladac Vive i sluchac piosenek.to ja zmulilo i zasnela.Teraz nie lubi byc lulana.Kladziemy ja do lozeczka i sama zasypia.Wieczorem jest tak samo.Po kapieli o 19 daje jej kaszke i klade do lozeczka.Czasem tak odrazu nie chce zasnac ,ale juz jej nie wyciagam z lozeczka.Potrafi dwie godziny przewracac sie w lozeczku,krecic sie ,bawic zanim zasnie.Ale zasypia sama.Sa chwile kiedy marudzi ale ja jej mowie wtedy zeby wziela dydusia i przytulila misia i ona to robi.Przewaznie zasypia o 20 a wstaje nam o 7 rano.W nocy nie budzi sie ani do mleka ani do herbatki.
Monika__B
2006-11-04
13:34:16
Email
Witam, Ja urodziłam 31.05.2006r. Mam synka! Jakub teraz zaczyna samodzielnie siedzieć. Już od kilku tyg ładnie gawoży i powoli wychodza mu ząbki. Od wczoraj ma katar i szczerze mówiąc nie wiem co robić i co podawać. Cięzko mi oddycha. Jak wcześniej byłam u lekarza to pani doktor powiedziała że nie ma sie czego czepić bo nic nie widzi. A gdy byłam później prywanie u innej pani dotor to okazało się ze mały ma zapalenie górnych drug oddechowych. Po lekach mu troche przeszlo ale chyba znowu zachorował. Po niedzieli wybiore sie do przychodni i zobaczymy co pani dotor powie. Jest troche marudny i mało śpi w dzień ale i tak jest moją najwiekszą pociechą :) Pozdrawiam wszystkie mamy i ich pociechy :)
lidiamital
2006-11-04
19:19:20
Email
DZiewczyny my juz dawno istniejemy!!!
lidiamital
2006-11-04
19:19:36
Email
DZiewczyny my juz dawno istniejemy!!!
lidiamital
2006-11-04
19:28:50
Email
Monika Damiś też miał katar podawalismy mu EUPHORBIUM, a dla wzmocnienia CEBION, 9 KROPLI. Nawet jak katar przejdzie to Cebion mu dawaj. Kup też maść rozgrzewającą Pulmex baby. Pozdrawiam, nasz temat majowych mam jest wyżej my istniejemy od dawna.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum