szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - Tylko mleczko


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
izka
2006-05-09
Email
Witam. Mam taki mały problem z moim Bartusiem. Otóż ma on już 7,5 miesiąca, a nie bardzo chce jeść cokolwiek innego niż mleko. Karmie go piersia i dostaje też 3 razy w ciągu dnia mleko Bebiko 2r.Jedyne co ewentualnie zje to kaszki mleczno ryżowe. Deserki, czy zupki prawie go nie interesują, a herbatka czy jakiś soczek wogóle nie wchodza w rachubę. Gdy był malutki podawałam mu Plantex i nie było problemu.Gdy skończył 5,5 miesiąca zaczełam podawać mu deserki i nie było problemów z jedzieniem , jadł chetnie a jak widział miseczkę z kaszką to az cały podskakiwał. Potem był troche zaziębiony i od tamtej pory wszysko bleee. Robiłam przerwy i próbowałam znowu ale narazie sa mierne efekty. Martwi mnie to. Może któras z Was miała podobne "przygody"? Poradźcie coś. Pozdrawiam.
Goga66
2006-05-09
23:10:36
Email
Zuzia za chwilę kończy 11 miesięcy i prawie nic nie chce jeść poza mlekiem. Zmuszać nie należy. Staram się jej dawać a to odrobinę banana a to jabłuszko skrobane łyżeczką. Przecierki dla niemowląt ją nie bawią. Zauważyłam, że najchętniej jadła by to co my. Zupki niemowlęcej nie je a taką domową np. za ostrą na niemowlę zjada nawet kilka łyżeczek. Lekarka powiedziała mi, że z tą niechęcią do jedzenia niektóre niemowlaki mają do roczku i to jest normalne - mam się nie martwić
katka
2006-05-10
09:43:50
Email
Jesli dobrze rośnie to się nie martw- zapytaj lekarza ewentualnie o preparaty witaminowe. Gorzej z takimi dzieciakami ktore jedza zawsze i wszystko-pulchne bobo ale trudno się potem tego pozbyć. Popatrz ile biega grubasów.dzidza która je dobrze przyprawione to smakosz-zresztą lubi to do czego przyzwyczaiła mama w brzuszku i przy cycusiu.
aga
2006-05-10
13:05:48
Email
Maja też miała momenty,że nie chciała jejść,właśnie po 3dniówce ostatnio..okazało się,że miała pleśniawki i to dlatego..jak zniknęły wrócił apetyt..poza tym mniej więcej tak samo około 8 mca miała kaprysy przy jedzeniu..minie nie przejmuj się..pozdrawiam!

izka
2006-05-10
14:53:43
Email
Tak sobie myślę że może ma to związek z ząbkowaniem,Bartuś nie ma jeszcze żadnego zabka, ładnie rosnie i przybiera na wadze, ale mój starszy synek w jego wieku już ładnie wszystko wcinał ,może rzeczywiscie marwie sie na zapas, dzieki dziewczyny.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum