szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - Czy to nomalne???


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Karolcia
2006-05-09
Email
Witam Was Drogie Mamusie((((: Bardzo się dziś zmartwiłam , a już pisze dlaczego!Wczoraj pierwszy raz podałam synkowi soczek z marchewki i było ok(: No i dziś dałam też mu troszke startej marchewki ze słoiczka no i zrobił właśie kupke z marchewką i ona była ze śluzem)); Czy się powinnam martwić i już marchewki mu nie podawać???Czy to może świadczyć o uczuleniu??? Bo dodam , że prawdopodobnie Caspa ma na coś alergie i jeszcze niewiemy zabardzo na co!!!Ale marchewke miał pierwszy raz podana i soczek też!!!Czy poprostu podawać dalej i obserwowac kupki i jak w ciągu kilku dni się nie poprawi to zgłosić się do lekarza??? Bo się martwie i już niewiem jak tą jego kupke mam interpretować??!!!POZDRAWIAMY(((((:
Goga66
2006-05-09
17:57:25
Email
Wprowadzasz nowy pokarm. Ma prawo być niestrawiony a w kupce być śluz. Żołądek dopiero się uczy jak trawić coś poza mleczkiem

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum