szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - Poparzona pupka


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Kamila
2005-03-05
Email
Kinia ma anginę. Wiadomo. Dostała antybiotyk i czopki EFFERALGAN 150-dla dzieci powyżej roku bodajrze. Lekarka stwierdziała, że musi być duża dawka na taką gorączkę no i wiek i wagę Kini... (temp. 38.8, waga 7200g, wiek pół roczku). No to dałam ten czopek... Po paru minutach zrobiła kupkę. Od razu pomyślałam, że to od czopka. Rozbieram małą a tak pupka cała czerwona. Myślałam, że to odparzenie, ale dziś była moja mama i stwierdziła, że to poparzenie!!! Smaruję małą SUDOCREMEM i mąką ziemniaczaną... Może macie jakieś inne sposoby... :(((((
Jagoda
2005-03-05
14:34:42
Email
Długie wietrzenie, oczywiście.
Agata
2005-03-05
21:56:32
Email
Kamila myślę, że tradycyjna mąka ziemniaczana potrafi zdziałc cuda. A spróbuj Kinię wykąpać w kalii. Słyszałam o tym w szpitalu jak lekarz radził jednej z pacjentek. Całuski dla Kini.
kyja
2005-03-05
21:59:11
Email
taka kąpiel działa odkażająco, może pomoże?pudruj pupe mąką ziemniaczaną-powinno pomóc, biedna Kinia!
Mała
2005-03-07
07:59:10
Email
Biedna Kinia...Ja pudrowałam, wietrzyłam i oczywiście niezastąpiony LINOMAG.Polecam go,naprawdę.Słyszałam że dorośli używają linomagu np. na pielgrzymkach na stopy i bardzo pomaga(choć jest maścią pośladkową).

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum