szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - WYSOKA BILIRUBINA


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Maminka Madzia
2006-05-04
Email
Kochane jestem przerażona tydzien temu byłam z małym na badaniach i wyszła mu bardzo wysoka bilirubina bezposrednia 1,34. Lekarz mowi ze to stan alarmowy, dal wit w kroplach i luminal w czopkach i kazal powtorzyc badania za tydzien. Czy wiecie czym to grozi? Dał jeszcze skierowanie na usg brzuszka. BRDZO SIE BOJE!!! Napoiszcie jesli cos wiecie na ten temat
Aneczka777
2006-05-04
20:50:11
Email
Maminka Madzia, nie ma co panikowac!!! Wedlug mnie poziom billirubiny u Twojego malenstwa nie jest az tak wysoki, kiedy moj synek mial 2 miesiace mial poziom billirubiny calkowitej az 6,4 mg/dl!!! A jak juz pisalam wczesniej (z informacji uzyskanych u lekarza) podwyzszony poziom billirubiny moze utrzymywac sie do ok 3 miesiecy. Zyczymy Wam powodzonka i duzo zdrowka!!!
Aneczka777
2006-05-04
21:03:37
Email
Ojej, dopiero sie dopatrzylam bledu :( Wczesniej napisalam poziom billirubiny calkowitej, a billirubine bezposrednia Filipek w wieku 2 mies mial 0,75 mg/dl :( A tak chcialam Was pocieszyc!!! Trzymajcie sie i dajcia znac jak badania. Jeszcze raz pozdrawiamy i duuuuuzo zdrowka!!!
Goga66
2006-05-16
13:27:00
Email
Maminka, co z maluszkiem????!!! Odezwij się!
Goga66
2006-05-18
22:39:00
Email
Maminka!!! Co z dzidzią???

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum