szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - ból gardła -POMOCY


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Migotka
2006-04-27
Email
Alusia boli gardło,bylismy wczoraj u lekarza,ale on nie zapisał nam nic na gardło.Zapisał tylko ibufen,ketotifen i inne pierdoły na katar.Moim zdanem boli go gardło,błAGAM NAPISZCIE MI CO PODAWAłYśCIE wASZYM DZIECIOM JAK BOLAłO JE GARDEłKO.Może zdązę jeszcze kupic to w aptece!!!!
renya
2006-04-30
00:15:00
Email
Migotka, być może to już nieaktualne, ale ja na złagodzenie podrażnionego gardła podawałam małej syrop Pini. Skoro jednak lekarz zalecił Wam środek przeciwbólowy (Ibufen ma działanie przeciwbólowe, przeciwgorączkowe, przeciwzapalne) to powinno pomóc. Życzę zdrówka maluszkowi. Pozdrawiam
agnieszka74
2006-04-30
07:51:37
Email
Kubie lekarz przepisał Angin -Heel- tabletki podjęzykowe (rozpuszczałam w łyżecce wody)homeopatyczny produkt leczniczy.Wskazania : zapalenie migdałków i gardła.
Na poczatku kazała mu podawać przez 2 godz. co 15 min. a pozniej juz 3 razy dziennie.
Migotka tylko gdzies posiałam ulotkę i nie wiem od jakiego wieku mozna to podawac.

izka
2006-04-30
20:10:52
Email
Można też maluszkowi spryskać gardełko Tatum Verde w spraju.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum