szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - mój maluch nie chce sztucznego mleka pomóżcie


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
krowka
2006-04-25
Email
Dziewczyny pomóżcie już nie mam sposobu na mojego 7 miesięcznego malucha W nocy budzi się co 2 a nawet co godzina i nic go nie interesuje tylko pierś a jak mu nie podam to zaczynasię wielki placz. Niedlugo będę musiała zostawić go na noc z babcią a on nie chce sztucznego mleka i mam wielki problem bo i ja i synek jesteśmy nie wyspani . W dzień nie ma problemu daje mu inne pokarmy a pierś tylko 2 razy albo 3 razy. Pomóżcie mi
Migotka
2006-04-25
15:02:39
Email
Ja Alusiowi daję BEBILON2.Na poczatku tez niebardzo go lubił...i nie dziwę mu sie,przeciez to mleko śmierdzi,ze szok,smakuje równie paskudnie.By nadac mu jakiś bardziej sprecyzowany smak dosypuje 2-3 miareczki kaszki,(bananowe,brzoskwiniowej,gruszkowej)wtedy brał od razu,bez proszenia.Teraz jest mu wszystko jedno,czy mleko jest z kaszką,czy bez,a ma 8 miesięcy.Moze spróbuj w ten sposób przekonac go do mleka.Pozdrawiam.MIGOTKA

ila
2006-04-25
15:04:57
Email
Ja mogę poradzić tylk cierpliwość. Moja Ola też najpierw nie chciała butli, a potem zaczeła pić, ale uczyłam ją pić z butelki w dzień, a w nocy to daję herbatkę, pierś ewentualnie raz, teraz już nad ranem(ola skończyła 9 miesięy). Właściwie to teraz już woli nawet butelkę, szczególnie wieczorem przed spaniem. Wiem,że moja mama opwiadała Oli bajki jak to kotek pije mleczko itd i ona wtedy piła od niej, a potem to już poszło. Powodzenia
krowka
2006-04-25
15:11:34
Email
Dzięki za rady ja dawalam mu NAN i zmienilam na BEBILON 2 myślałam nad tym własniezeby podac malemu mleko wraz z kaszka sprobuje musze bo niedlugo tez chce wrocic do pracy a jak mam byc wyspana?

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum