szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - Łóżeczko turystyczne


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
NIECHA
2006-04-24
Email
Zaczynam nowy temat, bo o łóżeczkach turystycznych jeszcze nie było a w związku z tym że zbliżają sie wakacje i różne wyjazdy to zastanawiam sie na kupnem. Szukałam na allegro i według mnie to one wyglądają podobnie tylko sie różnia cenami (119 w górę). Poza tym wydaje mi sie wszystkie maja bardzo cienkie materacyki i zastanawiam się czy dziecku bedzie wygodnie spać w takim łóżeczku. Może któraś z was już korzystała z takiego łóżeczka na wyjazdach i podzieli sie opinią. Które warto kupić a które nie?
mati81
2006-04-24
09:50:41
Email
Ja mam łóżeczko turystyczne MEGGY jestem z niego bardzo zadowolona sprawdziło się na wszystkich wyjazdach po złożeniu jest bardzo, małe dziecko nie zrobi sobie w nim krzywdy, a od jakiegos czasu zuzia spi w nim także w domu bo jak zaczeła wstawać w łóżeczku to jak sie przewracała uderzała o szczebelki a tak w turystycznym lądowała na siatce i nic jej nie było:)
Magdalenka
2006-04-24
15:23:18
Email
ja mam lozeczko tzw. playpen graco. bez melodyjek, wibracji itd, najlepsze sa najprostrze bo z dodatkowych funkci i tak sie nie korzysta, a lozexczko w nie wyposazone jest znacznie drozsze. kupilismy je z okazji wyjazdu na swieta do rodziny na kilka dni. jula bardzo lubila w nim spac i bawic sie, nie bylo problemow najmniejszych. mysle ze to dobra inwestycja, bo nawet jak dziecko nie spi w tym lozku, to moze sie w nim bawic, a ze idzie lato, to mozna wystawic malucha do ogrodu (jak ktos ma ;-) ).
NIECHA
2006-04-25
08:50:38
Email
Mati, a ten materacyk w wyposażeniu jest wystarczający do spania? Czy trzeba jeszcze jakiś dokupywać?

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum