szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - krostki z białymi czubkami na bużce


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
ka_ma
2006-04-23
Email
cześć mamuśki!! mój maluszek ma trzy i pół tygodnia. cztery dni temy pojawiły się mu na jednym poliku trzy krostki z białymi czubkami a wokół nich zaczarwienienie. nic z nimi nie robiłam tylko przemyłam buzię przegotowaną wodą. niestety krostek jest coraz więcej...brzydko to wygląda. dzisiaj zrobiły sie równiez na czółku i przy brwiach. czy to potówki. wydaje mi sie że potówki robią się w miejscach zakrytych nie na polikach?! ale teraz ma też na czole. dzisiaj na spacerek założyłam mu tylko bawełnianą czapeczkę. czy wasze maluszki miały takie krostki? gdzieś czytałam że u tak małych dzieci robią się takie krostki na skutek zmian hormonalnych! karmię piersią i bardzo uważam na dietę.
olufal
2006-04-23
23:28:22
Email
Amelia takze miala takie krostki-byl to tradzik niemowlecy zniknelo samo po 10dniach. Pozdrawiam
Basia.26
2006-04-24
07:50:21
Email
mojemu Miłoszowi przeszło po przemywaniu bużki krochmalem. tylko że ja dość solidnie tą buzię myłam. nie tylko głaskałam myjką, ale takze troszkę pociekałam, tak z wyczuciem. po dwóch dniach wszystko zeszło:)
mati81
2006-04-24
08:08:16
Email
Moja zuza tez miała takie krostki tylko nie zniknęły, zaczeło ich sie robić coraz więcej i do tego na główce pojawiły sie żółte strupki wiec szybko pojechaliśmy z małą do dermatologa i było to łojotokowe zapalenie skóry, dostaliśmy 2 rodzaje maści a strupki mielismy myć szarym mydłem i delikatnie wyczesywać, przeszło po 5 dniach:) ka_ma jak zobaczysz ze chrostek przybywa to idź z dzidzia do lekarza po co maleństwo ma sie męczyć takie krostki swędza:(
ka_ma
2006-04-25
12:24:27
Email
dzięki dziewczyny za odpowiedzi. krostki nadal sie utrzymuja. dzisiaj idziemy do lekarza.pozdrawiam

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum