szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - jedzonko Gerbera??


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Dominika
2006-04-14
Email
mam pytanie do mam ktore karmia jedzonkiem ze sliczka... od kiedy mozna podawac maluszkowi posilki z numerem 2 ??? pytam bo widzialam dzisiaj wlasnie z numerem dwa banany z truskawkami i zdziwilam sie bardzo bo z tego co wiem truskawki bardzo uczulaja... czy mozna podawac je 7 miesiecznemu dziecku?? bardzo prosze o odpowiedz...
Kornela
2006-04-14
09:00:49
Email
Ja podałam Marcelince jakiś deser z truskawkami gdy miała 8 miesięcy, też się troche bałam bo wiedziałam że truskawki uczulają ale nic jej nie było, teraz nawet pije truskawkowe koktajle
renya
2006-04-14
22:09:47
Email
Dominika, na wszystkich słoiczkach (nie tylko Gerbera) jest zaznaczone, od którego miesiąca można podawać maluchowi. Moja malutka jest karmiona "sztucznie" od 2 miesiąca i przerobiłyśmy sporo słoiczków (bardzo jej smakowały wszelkie nowinki; teraz ma 8,5 miesiąca, wcina już "normalne" owoce - jabłka, banany i po słoiczki sięgamy bardzo rzadko - czasem coś fajnego wpadnie w oko, więc kupujemy jej dla odmiany). Dla 7-miesięcznego dzieciaczka będziesz miała spory wybór deserków. Życzę smacznego Twojemu maluszkowi!
Dominika
2006-04-15
03:49:53
Email
tylko ze ja nie mieszkam niestety w Polsce a tu gdzie teraz jestem pisza na gerberku numery (1, 2 i 3) i stad to moje zaklpotanie... nie wiedzialam ze w polskiej wersj pisza od ktorego miesiaca mozna podawac...
renya
2006-04-15
10:34:51
Email
A, to przepraszam. Właśnie się zdziwiłam skąd te numerki, bo byłam pewna, że u nas jest to dokładnie określone... Może i smaki macie inne - mnie się nigdzie truskawki nie rzuciły w oczy. Mogę tylko powiedzieć, że do tej pory dawałam malutkiej ze słoiczka jabłka, gruszki, jagody, banany, deserki z jogurtem - ok.7 miesiąca. Ananasy i mango są od 10. Więcej w tej chwili nie pamiętam. Może spróbuj znależć jakąś ulotkę Gerbera, gdzie będzie "mini poradnik" z rozpiską na miesiące. Pozdrawiam

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum