szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - odbijanie i częste ulewanie


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
JOLA-JOLKA
2006-04-13
Email
Mojemu synkowi nawet jak się odbije (przeważnie tylko po moim mleku, po sztucznym prawie wcale),to i tak mu się ulewa, tak jakby wymiotował.Trzeba go strasznie pilnować.Czy to normalne?
21Aneta
2006-04-13
16:31:03
Email
Mój synek jak był malusi to też sporo ulewał, praktycznie po każdym jedzonku, niezależnie czy dawałam mu pierś czy butelkę. Przeszło jak skończył dwa miesiące. I do tej pory wszystko jest ok :)))) Pozdrawiam.
polishgirl
2006-04-13
17:04:01
Email
Mój synek też ulewa, czasem bardzo. Nawet jak mu się odbije, chociąz nie zawsze mu się chce odbic i juz rezygnuje z trzymania go pionowo, położe go a jemu za chwile sie odbije i do tego dostanie czkawki. Mam nadzieje ze to szybko przejdzie. Ma 6 tyg.
21Aneta
2006-04-13
18:42:47
Email
Mojemu synkowi bo każdym odbiciu powietrza się ulewało, dodatkowo często miewał czkawkę i wtedy też ulewał.
Basia.26
2006-04-13
18:57:52
Email
a wiecie co... ostatnio to ja dostałam w nocy czkawke, hihi... nie pamiętam kiedy ostatni raz czkałam :)) a co do ulewania, to Miłek ulewa jak nie odbije, co rzadko się zdarza. on tak beka jak mamusia jak w ciąży była:)) no i ostatnio ma napad "jechania na rowerku" nogi i ręce non stop pracują, przy tym się śmieje, no i jak taką akcję zacznie po karmieniu to już wiem, że zaraz chluśnie:/
hulka
2006-04-13
22:31:40
Email
Jeśli dziecko dobrze przybiera na wadze a ulewa mu się to nic się nie dzieje bo może tak być nawet do roku.Jeśli mimo to bardzo się martwisz możesz sprawdzić na usg czy nie ma lejkowatego przełyku.Przyczyna ulewań może być za duża dziurka w smoczku.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum