szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - ząbek i zachowanie


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Goga66
2006-04-11
Email
czy to, że Zuzia prawie nie schodzi mi z kolan może być wynikiem ząbkowania? Strasznie to męczące - trwa od kilku dni ale dziś to już nawet spać chce na moich kolanach, staje przy fotelu i domaga się ciągle na kolanka. Czy ja ją jakoś rozpieściłam??? Czy to taki okres w życiu, czy tak miewają ząbkujące dzieci? Kiedyś martwiłam się, że ona się prawie nie przytula a teraz...!!! Dzień mam prawie do tyłu. Niewiele zrobiłam
renya
2006-04-12
00:07:10
Email
Goga, moja Alinka też od jakiegoś czasu stała się przytulańcem. Owszem - pobawi się sama, hopsa na kolanach u taty, ale jak się znudzi to wyciąga łapki do mnie i gramoli się na kolana. Ostatnio mnie zadziwiła, kiedy siedząc na kolanach złapała swój kocyk (nowy "towarzysz" do spania) i po kilku chwilach ... zasnęła... Być może to taki okres... Nie wiem czy ma związek z ząbkowaniem (Ala ma na razie 2 ząbalki), ale chwilami to rzeczywiście jest męczące. Pozdrawiam cieplutko

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum