szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - Pierwsze słowa


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
pinkie
2006-04-11
Email
Cześć dziewczynki! Zachęcam Was do nagrywania i przechowywania nagrań pierwszych słów dziecka, wierszyków i piosenek. To niesamowita pamiątka na dorosłe lata. Wiem, ze teraz sie dużo nagrywa na wideo, ale taki zapis na taśmie głosu dziecka to tez duża frajda! Mamy z bratem taką taśmę - jeszcze nagraną na magnetofon szpulowy. Jak sobie to przypomnę, to sama buzia sie śmieje. Starsza siostra czytała wierszyk o daktylach, a brat bardzo nieporadnie wymawiał ostatnie słowa wersów "Gdzie sie podziały moje..." "DATYLE!". Ubaw po pachy. Ja głównie recytowałam i śpiewałam piosenki z przedszkola. Znajomy mi ostatnio opowiadał, jak na osiemnastce wygrzebali takie nagrania dziecka i puszczali w czasie imprezy - zrobiły furorę. Jezeli ktoś jeszcze nie nagrał pierwszych gaworzeń, słówek, to namawiam!
setka
2006-04-11
10:00:42
Email
pINKIE TO NAPRAWDE SUPER POMYSL:))) mam duktafon - pozostalosc po studiach - wiec uroczyscie obiecuje ze nagram pierwsze slowka mojego synka. pozdrawiam
Basia.26
2006-04-19
07:44:00
Email
pinkie racja:) ja z bratem śpiewaliśmy piosenki do magnetofonu:) ale był ubaw, a jak miło wspominam ten czas z rodzicami spędzony przy wspólnym śpiewaniu:) też mam te kasety:)) ale nie wpadłam na to, żeby na imprezie je puścić, a szkoda ;))

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum