szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - WYBÓR WÓZKA


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Betti
2006-04-06
Email
Cześć dziewczyny czy któraś z was korzysta z wózka firmy TUTEK?? (podaję stronkę http://www.tutek.pl/esklep.php?show=produkt&prodid=174&prodnazwa=TOM).Ja mam już 3-tyg. dzidzię i muszę wreszcie jej kupić wózeczek, (najlepiej gondolkę), żeby ją wziąść na pierwszy spacerek. A może ktoraś z Was wie gdzie można obejrzeć taki wózek w Lublinie, albo okolicy, będę b. wdzięczna.
Betti
2006-04-06
16:17:46
Email
Aaa, jeszcze zapytam o ten wozek http://www.dlabobaska.pl/product_info.php/products_id/939
Betti
2006-04-06
16:21:07
Email
No i jeszcze jeden, http://www.bobowozki.pl/product_info.php?cPath=4&products_id=325, to są wózki, które najbardziej mi się podobają, a jak w praktyce? Proszę o rady i ewentualnie gdzie można je obejrzeć. Dzięki serdeczne.
Betti
2006-04-07
11:49:12
Email
Dziewczyny bardzo proszę pomóżcie mi wybrać wózek. Wszystkie trzy, które podaję wyżej nie były komentowane na naszym forum. Może znajdzie się chociaż jedna użytkowniczka któregoś z tych wózków. Albo może któraś z Was widziała gdzieś w Lublinie lub okolicy chociaż jeden z nich?????
Goga66
2006-04-07
12:20:25
Email
Wszystkie mi się podobają ze zdjęć. Ważne, żeby miał w wersji spacerowej pokrowiec na nóżki i ja jestem za pompowanymi kołami - dodatkowa amortyzacja i duża wygoda zimą. Trzeba by nim pojeździć i zobaczyć czy dobrze się prowadzi (z obciążeniem - coś włożyć 6kg -8kg do środka) jaki jest system mocowania, gdzie najłatwiejszy? To samo z systemem składania. Jeżeli będziecie wózek przewozić, to jak mieści się do bagaznika. No i waga - przy noszeniu po schodach - rzecz b. ważna. Jak zdejmują się ocieplacze jak są odpinane, czy łatwo dziecko w nim przewinąć, Wentylacja w budzie też dobra na lato. Preferowałabym jak największą i najdłuższą gondolę, bo dziecko musi się swobodnie mieścić przynajmniej do 7 miesiąca a może i dłużej. Czy dziecko 68 cm wejdzie plus ocieplacze. Wiem, żem oja 88 cm ledwie mieściła 8-miesięczną Zuzkę wraz z kocykiem itp. A miała właśnie coś 68-70 cm. No i trzeba sprawdzić czy gondolkę wygodnie się będzie nosić wraz z dzieckiem.Sama mam inny typ wózka- dwufunkcyjny- gondolka miękka a raczej torba na niemowlaka wstawiana w spacerówkę. Po wyjęciu spacerówka z ocieplaczem na nóżki b. porządnym i wysokim - całe dziecko mi przykrywa. Acha, ważna rzecz- buda musi się bezgłośnie składać, czego nie ma w wielu wózkach.
Joanna26
2007-02-13
15:07:10
Email
Dlaczego buda musi sie składać bezgłośnie?W jakich sytuacjach to jest ważne??
Goga66
2007-02-13
16:23:59
Email
Kiedy dziecko śpi - np. zaczyna siąpić deszcz - jeżeli dziecko jest wrażliwe na hałasy to budzi się. Albo wychodzi słońce i chcesz otworzyć budę by osłonić maluszka.
moniczka
2007-02-13
20:45:08
Email
Ja wczoraj pożyczyłam wózek od znajomych dla mojego 2,5 mies synka, bo jest szałowy. Nazywa się SKRZAT. Mieliśmy Graco i się słabo sprawdził a ten jest na pasach, z gondolką i gumowymi kołami, fakt jeden, to że syn moich znajomych ma 10m mieś i strach, żeby z niego nie wypadł, ale ogólnie jest naprawde super i ponoć niedrogi(600 zł)

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum