szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - Czy odciagać pokarm?


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
polishgirl
2006-04-03
Email
Dziewczyny, zastanawiam sie czy powinno sie po karmieniu jeszcze odciagnąc pokarm. Ostatnio zauwazyłam ze mój mały krócej je, a pokarmu troche zostaje gdy próbowałam odciagnąć, czy nalezy w takim razie oprózniac całą pierś???
Julia
2006-04-03
13:57:06
Email
Polish jeśli Twój synek się najda, dobrze przybiera i nie widać, żeby był głodny, to wydaje mi sie, że nie powinnaś odciągać mleka. Sprawisz teym tylko, że piersi będą więcej produkować, a po co? Nie wiem, ile ma Twój synek, ale może krócej je, bo juz jest większy. Dzici im większe tym krócej jedzą, bo coraz lepiej radzą sobie ze ssaniem. A to, że jak naciskasz sutki po karmieniu nadal jest w nich mleko, to normalne. Trochę mleka zawsze jest w piersiach, jak się karmi. Nie da się ich opróżnić "do zera". Pozdrowionka!
polishgirl
2006-04-03
15:14:32
Email
Maksiu ma juz miesiąc, wydaje sie ze sie najada, chociaz jak odloze go do łózeczka bo zasnła, to za chwilke sie budzi i płacze , nie tak strasznie, ale nie wiem czy jest jeszcze glodny czy nie, jak dam mu smoczka to łapie łapczywie i wydaje mi sie ze jest glodny, więc biore go spowrotem do piersi , on possie chwileczke i zasypia i nie ssie, wiec chyba chodzi mu o to zeby byc przy piersi.
maja77
2006-04-03
18:25:59
Email
Polishgirl, wydaje mi się że Maksiu jest najedzony, tylko że on nauczył się zasypiać przy piersi - taki wygodny smoczek. Mój Tomek jak był mały to najadał się w 5-10 min, ze spaniem było podobnie, ale odkąd wdrożyliśmyn Łatwy plan z zasypianiem nie ma problemu, z głodem również - gorąco polecam. Pozdrawiamy Maja i Tomek

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum