szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - kolka u dziecka 19 miesiecy


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
aaga
2006-04-03
Email
witajcie kochane mamuski powiedzcie czy 19 miesieczne dziecko moze jeszcze miec kolke kiedy bylo mlodsze w ogole nam sie to nie przytrafialo dodam jeszcze ze nie eksperymentujemy z dieta dzieki za odpowiedz
Goga66
2006-04-03
11:23:07
Email
Kolkę jelitową można miec w każdym wieku. Przez pierwsze 3-4 miesiące to fizjologia, bo układ pokarmowy się rozwija. Jednak z tak dużym maluszkiem musisz iść do lekarza. Inna sprawa, że podobno część małych dzieci ma bóle brzuszka do 2 roku życia. I są to bóle o nieznanym podłożu. Tak, czy owak, musisz dziecko przebadać
aaga
2006-04-03
20:12:27
Email
Goga66 bardzo dziekuje za odpowiedz na Ciebie zawsze mozna liczyc jeszcze raz wielkie dzieki ide na usg brzuszka za dwa tygodnie ale powodem jest co innego maly przyrost masy ciala ale moze i z tymi kolkami sie wyjasni goraco pozdrawiam
Goga66
2006-04-03
20:15:00
Email
Trzymam kciuki, żeby wszystko bylo OK :)
pinkie
2006-04-03
21:41:53
Email
Aaga, ja miałam kolki w podstawówce i w liceum... Powodem był 1. stres (przed fizyką pewnie) 2. mleko krowie. Tak mnie skręcało w lewym boku, ze się nie mogłam wyprostować. A we wczesnym dzieciństwie faszerowali mnie antybiotykami z powodu biegunek, co powodowało nowe biegunki i tak w kółko.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum