szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - dieta 10 miesiecznego dziecka


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
edytka_
2006-03-31
Email
Witajcie! Moze ktoras mama wie jak powinna wygladac dieta 10 miesiecznego smyka? Ja podaje mojej corce 3 razy dziennie mleko NAN 2 z kleikiem, raz dziennie kaszke mleczno-ryzowa, obiadek, deserek, jakiegos owoca i picie do tego. Nie wiem czy nie powinnam wprowadzic jej zamiast mleka jakiegos stalego posilku?
aga
2006-03-31
20:49:22
Email
Ja robię tak:8.00-cycuś,8.30-kromeczka chleba lub bułeczki kawałek,9.00 danonek,10.00-kaszka mleczno-ryżowa hippa lub bobovity lub milupa,12.00-cycuś,14-obiadek bobovita,miśkopt,jakiś deserek (oczywiście nie wszystko od razu:)),16-cycuś,17.30-1/2przysmaku na dobranoc lub kaszka,19.30-cycuś i lulu,w nocy cycuś:) ,poza tym jak się da często jakiś deserek owocowy lub bananek lub tarte jabłuszko,herbatka lub soczek(ale Maja nie chce pić herbatek za często),przygryza chrupkami kukurydzianymi często,...dziś dałąm jej trochę ziemniaczków..muszę jakoś jajko przemycić,małpiszonek nie lubi i zawsze wyczuje,jak coś z nim zmieszam:)pozdrawiam
aga
2006-03-31
20:49:44
Email
Ja robię tak:8.00-cycuś,8.30-kromeczka chleba lub bułeczki kawałek,9.00 danonek,10.00-kaszka mleczno-ryżowa hippa lub bobovity lub milupa,12.00-cycuś,14-obiadek bobovita,miśkopt,jakiś deserek (oczywiście nie wszystko od razu:)),16-cycuś,17.30-1/2przysmaku na dobranoc lub kaszka,19.30-cycuś i lulu,w nocy cycuś:) ,poza tym jak się da często jakiś deserek owocowy lub bananek lub tarte jabłuszko,herbatka lub soczek(ale Maja nie chce pić herbatek za często),przygryza chrupkami kukurydzianymi często,...dziś dałąm jej trochę ziemniaczków..muszę jakoś jajko przemycić,małpiszonek nie lubi i zawsze wyczuje,jak coś z nim zmieszam:)pozdrawiam
andzia
2006-03-31
21:27:38
Email
a u nas jest tak.Jak Wiki wstanie dostaje sniadanie jas owsianke lub jajko na parze parowke lub kanapke,pozniej jest owoc na drugie sniadanie lub czasami butla pije samo mleko nie lubi kaszek kleikow itp,obiadek, pozniej deserek lub owoce, chrupki kukurydziane czasme robie jej kisiel lub budyn.Generalnie w dzien malo mleka je duzo owocow.Przed spaniem butla i w nocy budzi sie raz jeszcze na butle (je 150ml).Nie lubi soczkow ale wszystko popijaowocowa herbatka.
aga
2006-04-01
18:08:16
Email
andzia a parówke to jaka dajesz?do rączki całą czy pokrojoną?
andzia
2006-04-02
15:35:27
Email
Ugotowana Morlinke w kawaleczkach.Wiki uwielbia
aga
2006-04-04
19:06:25
Email
ok dzięki spróbuję..jajko kazał mi lekarz odstawić,bo Maja z reguły jajko oddaje na mamusię hihi ..papa pozdrawiam

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum