szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - Jak oduczyć dziecko zasypiania przy cycku?


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Isia
2006-03-31
Email
Właściwie pytanie zostało napisane w temacie... Dziewczyny, poradźcie jak to zrobić! Wiki ma niecałe 8 miesięcy, ja czasem musze gdzieś wyjść, a babci ciężko ją wtedy uśpić... Mała wyje, szuka cyca- kosmos..Pomóżcie!! Dodam tylko, że nie nauczyłam ją tego z własnego widzimisię, tylko dosło do tego przez 5-tygodniowy pobyt w spitalu na wyciągu... Poradzicie coś?
Kamila
2006-03-31
12:45:52
Email
Isiu a może ściągaj pokarm i spróbuj małej podać? Widzisz.. moja mała jak była w wieku Twojej Wiki większość czasu spędzała u mojej mamy.. z wiadomych przyczyn :( to właśnie babcia nauczyła ją, żeby sama zasypiała.. po prostu po jedzeniu (jadła już wtedy mieszankę z butli) kładła ją do łóżeczka, siedziała przy niej, śpiewała, opowiadała bajeczki i takim to sposobem ją nauczyła :) DZIĘKI CI ZA TO MAMO!!! Na początku mała oczywiście protestowała, ale z czasem poskutkowało.. może to pomoże. Trzymajcie się dziewczyny!
Eryka
2006-03-31
15:25:30
Email
Isiu! mam podobny problem. Kacperek za parę dni skończy pół roczku i nie uśnie inaczej jak przy piersi:( Mówię tu o wieczornym usypianiu. W dzień wkładam go na chwlką do wózka i on zaraz usypia. Wieczorem zaś kładę go przy sobie i mały ssie i przy piersi usypia, a ja go przenoszę do łóżeczka. Sam nie chce usnąć. Nie żeby płakał, ale się rozbudza. I co tu zrobić? Wypróbujemy pomysł Kamili z śpiewaniem. Buziaki

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum