szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - Siedzenie w wózku


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
KasiaC
2006-03-30
Email
Cześć Dziewczyny, ostatnio moje spacery z Anią stały się koszmarem. Do tej pory podczas spaceru spała, ale ostatnio to się zmieniło. Wszystko byłoby dobrze, ale nie chce leżeć w wózku i stasznie płacze. Dodam, że Ania ma niecałe 3 miesiące. W wózku głębokim (Deltim) mam taką opcję, że mogę Anię "posadzić". Czy uważacie, że to dobry pomysł? Boję się, że Ania jest jeszcze na to za mała. A może macie jakiś inny pomysł?
Goga66
2006-03-30
15:58:54
Email
Kasiu - miałam ten sam problem. Jak nie było słońca odwracałam Zuzię główką w odwrotną stronę (żeby buda nie zasłaniała) i podkładałam płaską poduszeczkę, żeby coś widziała poza brzegami gondolki i niebem. Pomagało. Czasem wyjmowałam ją, owijałam kocykiem i pokazywałam trawki i listki, tyle, że to był wrzesień i to bardzo ciepły. Teraz mam problem z Zuzią, której szybko nudzi się jazda na siedząco a chodzić jeszcze nie umie. Może ktoś na to ma pomysł. Często na szczęście przesypia lwią część spaceru. Ale pogoda się robi, spacery będą coraz dłuższe i jak tu nosić na rękach prawie 10 kg maluszka? Chyba będę brać ze sobą nosidełko. Ale czy to pomoże?
Feja
2006-03-31
10:13:44
Email
Witam! Jeżeli chodzi o spacery wózkami to ja mam także pytanie. Mateusz ma skończone 6 m-cy, czy może wędrować na wpółsiedząco?
setka
2006-03-31
10:54:07
Email
Kasia mysle ze rada Googi jest dobra. Moj maluch ma 4miesiace i tez bardzo chce siedziec. Ograniczam go jak moge chociaz jest to coraz trudniejsze hehehe Ja tez Milosza odwracam zeby mnie nie widzial na spacerze bo inaczej nie spi caly czas tylko na mnie patrzy a jak idzie z nami jeszce moj maz to szkoda gadac. Zaczepnis maly :))) Powodzenia
Goga66
2006-03-31
10:57:12
Email
Feja, ja starałam się Zuzię jak najdłużej utrzymać na leżąco, ze względu na kręgosłup - woziłam ją do połowy 8 miesiąca. Ale myślę, że jak dziecko ze 10-30 minut sobie tak będzie na półleżąco jechać, to chyba nic się nie stanie. W końcu w foteliku samochodowym dziecko też nie leży tylko półsiedzi
Kornela
2006-03-31
11:08:21
Email
My mieliśmy tez sam problem, gdy Marcelinka miała 2-5 m-cy nienawidziła wózka. Wtedy często nosiliśmy ją w foteliku samochodowym bo mogła wszystko podziwiać. Problem sam minął z wiekiem, teraz uwielbia spacery.
KasiaC
2006-03-31
11:14:57
Email
Dziękuję za rady. Dobrze jest wiedzieć, że inne dzieci też są tak ciekawe świata. Na początek spróbuję Anię podnieść troszeczkę (może jakaś poduszka), żeby widziała trochę więcej niż mnie i niebo. Dzisiaj będę próbować :)
setka
2006-03-31
11:33:45
Email
Pozdrawiam moja imienniczke:)))))))))))

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum