szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - zaczerwienienie wokół ust


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
dominikasz
2006-03-29
Email
hej.moja mała ma 6 miesięcy strasznie sie slinie wkłada do buzi wszytsko-to norma ale martwi mnie ze w okól ust zaraz z pod smoczkiem zobiła jej sie zaczerwieniona skórka i nie wiem czy to jakies alergiczne czy to od sliny.robi sie suche jak jak spi i sie nie slini natomiast od razu sie zaostrza jak zaczyna sie w ciagu dnia slinic to wyglada okropnie.od czego to dziewczyny moze byc?
Julia
2006-03-29
15:05:54
Email
Dominiko to prawdopodobnie od śliny, niektóre dzieci tak mają - skóra wokół ust jest wrażliwa i pod wpływem śliny mogą pojawic się na niej takie zmiany jak piszesz. Smaruj małej buźkę kremem nawilżającym albo natłuszczającym, jak najczęściej, a zwłaszcza jak idzie spać, wtedy krem spokojnie się wchłonie. I nie martw się - to jedna z wielu niegroźnych, dziecięcym przypadłości.
Magdalenka
2006-03-29
17:41:13
Email
dominika, odkad moja julka zaczela wszystko pchac do buzi, tez ma zaczerwienieona skore, od smoczka czasem robi sie jej nawet odcisk wokol ust, tak namietnie go ssie. mysle ze nie ma sie czym martwic, ja smaruje jej buzie kremem ktory uzywam do pupki (na bazie wazeliny), pomaga. gdzies czytalam, ze nawet cala bucia, w szczegolnosci zasokolice ust moga byc zaczerwieniione, takie dzialanie ma slina wlasnie. trezba to po prostu nawilzac i natluszczac, no i obmywac buzie woda. pozdrawiam, magda

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum