szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - Usypianie


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
krowka
2006-03-24
Email
Witam wszystkie mamy!Mam 6 miesiecznego synka i niestety nie zasypia sam probowalam juz wszystkiego i nicjak rozwiazalyscie problemy z zasypianiem waszego maleństwa?
Magdalenka
2006-03-25
02:20:51
Email
krowka, daj e-maile, przesle ci 2 ksiazki (usnij wreszcie i jezyk niemowlat). polecam szczegolnie jezyk niemowlat. u mnie sie sprawdza. grunt to dobrze obserwowac szkraba. chociaz, ostatnio cos zaczela strajkowac w dzien, awanturnica mala. dzieki bogu wieczorem nie ma problemu (tfu, tfu! na psa urok!!!). trzeba pilnie obserwowac i zsybko dzilac, no i byc konsekwentnym. pozdrawiam, magda
krowka
2006-03-25
20:31:20
Email
Czesc Magdalenko dostalam wczoraj wlasnie te dwie ksiazki dzisiaj juz zaczelam stosowac te metode zaczynjaca od 3 minut az serce mi sie kroilo nie wytrzymalam i wzielam go na rece.Dawidek od samego poczatku byl bujany do snu przez babcie bo ja go usypialam w lozeczku ale bujanie okazalo sie "lepsza" metoda tylko dla kogo? Jestem juz zalamana w nocy sie nie wysypiam bo budzi sie co trzy godziny.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum