szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - karmienie nocne


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
krowka
2006-03-23
Email
Chcialabym sie zapytac co robic aby ilosc karmien w nocy byla mniejsza i czy to normalne aby 6 miesieczne dziecko jadlo w nocy co 3 godziny?
Magdalenka
2006-03-24
04:06:45
Email
krowka, ja nie karmie piersia, ale na moje oko, to zbyt czesto. moze twoje dziecko nie najada sie wieczorem, a moze je tylko troche w nocy, aby tylko possac, i traktuje cie jak smoczek? moze powinnas mu dawac jakies inne pokarmy poza twoim mlekiem? 6 mies. to chyba juz czas? a moze zaproponuj mu smoka w tych godzinach, kiedy ssie krotko? pozdrawiam i zycze powodzenia, magda
Nika
2006-03-24
07:02:56
Email
ja jak karmiłam piersia to malec budził sie co 2 godz a to dlatego ze był głodny>Jewmu nie chciało sie ciagnac cyca wiec złapaŁ pociagnał troszke i zasypiał, poczym za jakas chwile znow sie budził, i tak cała nocd.Daj mu na noc sztuczne mleko zobaczysz jak zareaguje, czy przespi te kilka godzin
Hanna położna
2006-03-24
12:01:24
Email
Szukałam czegoś w sieci i znalazłam ten temat. Jestem położną. nformuję, że karmienie dziecka 6 miesięcznego a nawet 8 miesiecznego co 3 godziny w nocy jest normą. Za łatwo dziewczyny młode mamy zmieniają swój pokarm na sztuczny. Sztuczne mmleko jest bardziej kaloryczne więc dziecko dłużej śpi. Ale czy jest dobre obciążanie nim małego żołądka? jeżeli nie ma innego wyjścia, mama jest chora albo z jakiś innych przyczyn nie może karmić, to trzeba użyć mleka humanizowanego. Musimy się zastanowić czy warto dla własnej wygody odmawiać tego szalenie wartościowego pokarmu, jakim jest mleko matki? Dziękuje za przeczytanie i życzę wytrwałości w karmieniu dzieciątek. Nie zostawiajcie pytań, bo niestety nie mam możliwości na codzień korzystać z internetu.
anka74
2006-03-25
10:12:19
Email
Stas ma 4 miesiace i tydzień do tej pory jadł 2-3 razy w nocy (od3 miesiaca), natomiast obecnie tj. od paru dni budzi się co 1,5 co 2 godziny z krzykiem daje mu cyca je sporo i zasypia, czy on nie powinien jesc coraz mniej w nocy zamiast coraz więcej?????????????
setka
2006-03-25
12:00:34
Email
Moj Milosz wczoraj skonczyl 4miesiace i prawia od samego poczatku zjada wieczorem o 8 i budzi sie dopiero o 3-4rano. A pozniej dopiero o 7. Wiem jestem szczesciara:)))
aga
2006-03-25
12:08:45
Email
Maja ma 10 mcy i potrafi budzic sie z 5 razy na cyca:)..z reguly jednak 2 razy to norma..pozdrawiam
kyja
2006-03-25
14:31:58
Email
mój Misiek-ma prawie 20 m-cy, dostaje po kąpieli pierś ( jest alergikiem, nie lubi mieszanek dla alergików),po karmieniu zazwyczaj zasypia.Zawsze budzi się ok. 1,5-2 h później na ssanie piersi ( w której nie ma już mleka,czyli traktuje pierś jak smoczek), potem zazwyczaj śpi spokojnie do rana.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum