szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - dokarmianie


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
krowka
2006-03-23
Email
Hello w poniedziałek mój syn kończy 6 miesiąc i jestem wykonczona ponieważ sun waży ponad 10 kg i jest caly czas karmiony wyłącznie piersią. Je w dzień jak i w nocy co trzy godziny nie wiem kiedy w końcu się wyśpię. Nie wiem czy to normalne. Powiedzcie mi czy dokarmiać go innym jedzeniem czy lepiej nie a jak nie to kiedy zacząć?
21Aneta
2006-03-23
21:32:12
Email
podawanie innych posiłków należy zacząć jak dziecko skończy 6 miesięcy jeśli było karmione piersią. Ja synkowi daje obiadki już od miesiąca chociaż teraz ma 6,5 miesiąca. Waży około 8, 5 kg. Także nie tylko możesz już ale nawet powinnaś wprowadzić dziecku inne jedzonko.
21Aneta
2006-03-23
21:34:40
Email
Plusem innego jedzonka jest to, że jak dasz małemu obiadek to będzie syty dłużej niż po mleczku. A są przecież jeszcze zupki, kaszki, przeciery, soczki... Także bedziesz miała spokój z karmieniem co trzy godziny w ciągu dnia bo mały dłużej wytrzyma bez jedzonka. Tak jest przynajmniej u mnie.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum